Martinčani samleveni u Rumi

Ruma. Sloven – Borac (M) 5: 0 (2: 0) Stadion Slovena. Sudija: Stevan Grbatinić, pomoćnici: Dejan Bilić i Bojan Selaković. Strelci: Adamović 2, 33, Samardžić 58, Kalajdžić 67, Čvorkov 77 – Sloven. Crveni karton: Zoranović 44 (drugi žuti) – Borac. Žuti kartoni: Stojisavljević 43, Jovanović 83 – Sloven.

Ekipa Borca iz Martinaca nije se dobro provela u meču protiv rumskog Slovena. Domaćini su odlično otvorili utakmicu i poveli već u 2. minutu golom Adamovića koji je sredinom poluvremenaa udvostručio prednost. Kada su na kraju prvog poluvremena gosti iz Martinaca ostali i bez Zoranovićakome je opravdano dosuđen drugi žuti karton sve je bilo rešena. Sloven je u drugom poluvremenu sa igračem više postigao još tri gola.žBorac će biti u prilici da popravi utisak već u sredu kada igra na svom terenu protiv Rudara iz Vrdnika ekipe koja zauzima poslednje mesto na tabeli.

Sloven: Veselinović, Kalajdžić, Samardžić, Jovanović (K), Puzić (Dobić 61′), Adamović (Čvorkov 70′), Maslić, Ivanković, Stojisavljević (Panić 88′), Batalo (Kondić 70′), Kordolup (Petković 88′).
Trener: Čeda Matić

Borac: Jandrić, Davogić, Mijatović (Lazić 59′), Toranović, Maricki, Nenadović, Kljajić (Vuković 63′), Prijić (Božić 70′), Šarčević (K), Marjanović, Radaković (Adamović 59′).
Trener: Svetisalv Petković

26apr10:3012:00Uskršnja prodajna izložba na terasi Turističkog info centra