Još jedan meč Podrinja za zaborav

ŠAJKAŠ: Borac (Š) – Podrinje 5:1 (4:1) Stadion Borca, sudija: M. Sekulić (Futog), strelci: Gavrilović u 22. Grgić u 29. i 33. Banović u 44. i Đurić u 71. za Borac, a Lukić u 40. minutu za Podrinje.

Jedno od najlošijih izdanja Podrinja u ovoj sezoni videli smo u Šajkašu. Igrali su samo fudbaleri Šajkaša koji su u svim elementima igre nadvisili goste iz Mačvanske Mitrovice. Utakmica je bila odlučenaveć u  prvih 45 minuta igre. U 22. minutu Gregić je odlično prodro po desnoj strani da bi Marinko Gavrilović započeo goleadu. Odlično su igrali domaći igrači Grgić, Banović i Mirko Đurić.

Domaćin je u ovoj utakmici pored postignutih golova više puta pogađao stative i prečku.Sledeće nedelje Podrinje na svom terenu u 28. kolu Vojvođanske lige jug dočekuje direktnog konkurenta u borbi za opstanak Crvenu Zvezdu iz Novog Sada. U slučaju pobede ekipa iz Mačvanske Mitrovice će značajno uvećati šanse za opstanak.

BORAC: Studen, Gavrilović (Cvijić), D. Stanković, Topić, Banović, Miletić (Kalaković), Grgić (Ris), Milovac (Đurić), Kovanušić, Zečević, Mitrović (R. Stanković).

PODRINjE: Relić, Marinović, Milošević (Miklinci), Lukić (Jakovljević), Marišić (Stevanović), Latković, Delić, Petrović (Janković), Ćirić (Simić), Eraković, Ilić.

19apr19:0020:00Duo Docemente

19apr19:0020:00Sve će to narcis pozlatiti