I pored dobre igre Salašani poraženi u Beočinu

BEOČIN. Cement – Budućnost (SN) 1:0 (0:0) Stadion Cementa, sudija: Despotović (Ogar), strelac: Krstić u 64. minutu. Žuti karton: Marijanović (Budućnost).

Salašani već u nedelju imaju šansu da na svom terenu u 27. kolu Vojvođanske lige jug poprave utisak i dođu do novih bodova pošto se sastaju sa ekipom Jugovića iz kaća koji u poslednjim utakmicama igra izuzetno loše i nema nikakvih šansi za opstanak u ligi.

CEMENT: Mijanović, Peković, Jovišić (Marijanović), Jelić (Bukvić), Skenderak, Mandić, Krstić (Kosjer), Vukašinović (Sapundžić), Stojanović, Vilotijević, Laković.

BUDUĆNOST: Ćupić , Mihajlović  (Marijanović), Radosavljević, Jeftić, Grujić, Đukić, Simovljević  (Trišić), Jošić, Vladisavljević (Đorđić), Stanić, Petrović.Bez obzira što su igrači Budućnosti u meč sa beočinskim Cementom ušli veoma hrabro nisu uspeli da donesu bodove u salaš Noćajski. Domaćin je imao više sreće i posle jedne lepe akcije postigao pogodak preko Nemanje Krstića u 64. minutu.

26apr10:3012:00Uskršnja prodajna izložba na terasi Turističkog info centra