Divošani poklekli u Vojki

Vojka. Sremac – Hajduk 2: 1 (2:1) Stadion Vojka; Siniša Gajin – Ćinana. Sudija: Marko Sekulić, pomoćnici: Vladimir Tošić i Marko Rosić. Strelci: Dejan Grujin 34 i Bosnić 40 – Sremac, Stojšić 31 – Hajduk. Žuti kartoni: Dejan Grujin 30, Kovačević 42, Kuburović 60, Knežević 83, Šašić 89 – Sremac.

U utakmici 24.kola Vojvođanske lige grupa Jug fudbaleri Hajduka iz Divoša nisu uspeli da se suprotstave ekipi domaćeg Sremca. Domaći igrači su u igru ušli veoma borbeno rešeni da bodovi ne odu iz Vojke te da pobedom odmaknu iz zone ispadanja. Mada je njihova igra često bila na ivici grubosti ne možemo reći da do pobede nisu došli zasluženo. Hajduk je poveo u 31 minutu ali je Sremac ovu prednost anulirao već tri minuta kasnije da bi u 40. minutu Bosnić doneo zasluženo vođstvo domaćem timu.

U drugom pouvremenu i pored dinamične igre sa obe strane nije bilo golova a Hajduk je propustio jednu veoma izglednu šansu.

Sledeće nedelje Divošani na svom terenu dočekuju Podrinje iz Mačvanske  Mitrovice.

Sremac: Travica, Kuburović, Turčinović, Radivojević, Šašić, Dejan Grujin (Marinković 65), Vidović (Grujić 74), Kovačević, Knežević (Kolarov 85), Bosnić, Spalović.
Trener: Živko Budimirović.

Hajduk: Jokić, Simić, Cvetanović, Halilović, Stojšić, Cvijić, Ristić, Živković, Denković, Bosančić Derajić.
Trener: Dragoslav Antonić

19apr19:0020:00Duo Docemente

19apr19:0020:00Sve će to narcis pozlatiti