Fudbal

Budućnost ostvarila rutinsku pobeddu protiv poslednjeplasiranog Jugovića

Budućnost (SN) – Jugović 3:1 (2:1) Vojvođanska liga grupa jug; SALAŠ NOĆAJSKI: Igralište Budućnosti, sudija Petrović (Šid).Strelci: Đukić u 18, Jošić u 20. i Nenad Grujić u 79. za Budućnost, Nikolić u 44. minutu za Jugović. Žuti kartoni: Rogo, Petrović (Budućnost), Srdić, Tomić (Jugović).

Budućnost nije sjajno igrala protiv veoma slabog Jugovića iz Kaća ali je i to bilo dovoljno za pobedu. Igraći domaćih su uspešno realizovali dve šanse na početku utakmice. Mogli su postići i više golova ali je golman gostiju Mladenović u više navrta odlično intervenisao.  Prvi gol je postigao Đukić posle duplog pasa sa Nikolom Grujićem kada se našao potpuno sam pred golmanom gostiju. Dva minuta kasnije gol je postigao i Jošić posle jedne povratne lopte. Igrač Jugovića Nikolić je smanjio vođstvo domaćih posle greške golmana Čupića na samom kraju prvog poluvremena. Konačan rezultat je ostvario Nenad Grujić koji je odlično odreagovao glavom posle centaršuta u kazneni prostor gostiju.

BUDUĆNOST: Čupić, Nenad Grujić (Mihailović), Radosavljević, Jeftić, Đukić, Rogo (Vladisavljević), Pavlović (Marijanović), Nikola Grujić (Đorđić), Stanić (Petrović), Dobo, Jošić.

JUGOVIĆ: Mladenović, Miletić, Samardžija, Makivić (Dakić), Srdić, Tomić (Černjak), Babić (Jević), Nikolić, Vukolić, Đekić, Svitić,

U sledećem kolu Budućnost gostuje Slobodi u Donjem Tovarniku.

26apr10:3012:00Uskršnja prodajna izložba na terasi Turističkog info centra

27apr16:0017:45Radnički dočekuje ekipu Mačve iz Šapca