Bešenovci potopili Klenčane

BEŠENOVO: BSK – Borac (Klenak) 4:0 (0:0) Igralište  BSK-a, sudija Sudžum (Inđija). Strelci: Ž. Ćirić   Naglić u 75. i Zeljković u 86. i 89. minutu. Žuti kartoni: D. Plemić, Skorupan, Ž. Ćirić, Cvijetić (BSK), Vukosavljević (Borac).

BSK je zasluženo ostvario pobedu nad gostima iz Klenka koja ga vodi zasada daleko od zone ispadanja. Po rezultatu bi se zaključilo da je utakmica imala dva različita poluvremena. U stvarnosti BSK je dominirao tokom čitave utakmice ali jednostavno nije imao sreće da u prvom delu postigne pogodak. Trebalo je čekati do 60. minuta da Ž. Ćirić postigne pogodak a potom se sve otvorilo. Potpuno zaslužena pobeda Bešenovac nad gostima iz Klenka u 26. kolu Sremske lige.

U sredu u vanrednom 27. kolu BSK gostuje ekipi Hajduka iz Beške.

BSK: Sakan, T. Plemić, Mrvičin, Kekić, Radovanović (Dragojević), D. Plemić  (U. Plemić), Skorupan, Cvijetić, Zeljković (Rankov), Ž. Ćirić (Mitrović), Naglić  (Bakić).

BORAC: Stjepanović, Aćimović, Fric, Mićić, Radišić, Vukosavljević (V. Matić), D. Samardžić  (Pjevac), Savić, Petković  (M. Samardžić), D. Matić, Mirković.

25apr19:0020:00Promocija dve zbirke poezije Ljilje Vujić Crnojakić

25apr19:0020:00Predstavljanja Doma učenika srednjih škola