Fudbal

Umesto fudbala kartonijada u Mačvanskoj Mitrovici

Mačvanska Mitrovica. Stadion Podrinja. Podrinje – Sloboda 0: 1 (0: 0) Sudija Nemanja Kampić, pomoćnici: Miloš Ivanović i Dimitrije Matić. Strelac Vuković 63 – Sloboda. Crveni karton: Đurđević 72 – Podrinje. Žuti kartoni: Tomić 10, Petrović 14, Mijailović 53, Teodorović 60 – Podrinje. Dragojević 14, Stević 24, Đorić 48, Dimitrić 60, Jošić 60, Lazarević 72, Salkunić 77, Radošević 90+2 – Sloboda.

Navijači domaćeg Podrinja su se ponadali da će posle prošlonedeljne pobede u Kaću Podrinje uspeti da pobegne iz opasne zone. To se nije desilo, ekipa Slobode iz Donjeg Tovarnika je u rutinskoj igri ostvarila minimalnu pobedu. Mnogo toga nesportskog se dešavalo na ovoj utakmici a najmanje je bilo fudbala. Gol za pobedu gostiju postigao je Vuković u drugom poluvremenu a utakmicu je obeležio veliki broj žutih kartona ukupno 12. Pored toga je  u 72. minutu isključen igrač domaće ekipe Lazara Đurđević.

Sledeće nedelje Podrinje gostuje u Novom Sadu ekipi RFK Novi Sad 1921.

Podrinje: Relić, Teodorović, Milošević, Pršić, Đurđević, Delić, Janković, Mijailović, Tomić, Petrović, Ivić.
Trener: Željko Milošević

Sloboda: Krompić, Đorić, Mandić, Lazarević, Simić, Dimitrić (Đorđević 85), Dragojević (Salnukić 46), Mićić (Radošević 87), Vuković, Stević (Simić 46), Jošić.
Trener: Miloš Đokić.

26apr10:3012:00Uskršnja prodajna izložba na terasi Turističkog info centra

27apr16:0017:45Radnički dočekuje ekipu Mačve iz Šapca