Remi između fudbalera „Radničkog” i „Kabela”

Sremska Mitrovica. FK „RADNIČKI” – FK „KABEL” Novi Sad 1:1 /0:1/. Glavni sudija: Manojlović Dalibor; Pomoćne sudije: Zdravković Miodrag i Blagojević Ivan; Četvrti sudija: Pančić Dušan; Delegat: Kovačević Ljubomir.

U 19. kolu Prve lige Srbije, u Sremskoj Mitrovici su se sastali domaća ekipa FK „Radnički“ i gostujuća ekipa FK „Kabel“ iz Novog Sada. Posle početnog odmeravanja snaga, igra se odvijala uglavnom na sredini terena. Hladan tuš za domaçina usledio je u 23. minutu meča kada je sudija Manojlović dosudio jedanaesterac. Precizan sa bele tačke bio je Novaković Slobodan koji je doveo ekipu FK “Kabel” u vođstvo od 0:1. Fudbaleri „Radničkog“ nisu uspeli ozbiljnije da ugroze gol Novosađana pa se na odmor otišlo sa minimalnom prednošću gostiju.

Posle početne inicijative domaćina u drugom poluvremenu, usledilo je izjednačenje u 54. minutu susreta kada je Trebovac Tomislav poravnao rezultat na 1:1. Do kraja meča bilo je još nekoliko šansi sa obe strane ali je utakmica završena bez pobednika rezultatom 1:1.

FK „Radnički“ trenutno zauzima 15. mesto na tabeli sa 19 osvojenih bodova.

U sledećem kolu FK „Radnički“ gostuje u Kragujevcu ekipi FK „Radnički 1923“.

U igru kod ekipe FK „Radnički“ ušli su: Trebovac Tomislav (46.min), Janković Dejan (46.min), Radosavljević Marko (65.min) i Milošević Svetislav (75.min) i Arnautović Živorad (81.min).
Sa klupe kod ekipe FK „Kabel“ u igru su ušli: Karać Zoran (64.min), Obadović Filip (64.min), Petrić Milovan (75.min) i Srbijanac Milan (88.min).

Žute kartone u domaćoj ekipi dobili su: Rakić Nikola, Mijailović Vladimir, Ilić Vladimir i Arnautović Živorad.

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Bogdanović Vukašin, Petrović Stefan i Sekulić Danilo.

FK „Radnički“ Sremska Mitrovica: Šegavac Matija, Nikolić Srđan, Abubakar Sadick, Ivković Đorđe, Ilić Vladimir, Petrović Vladimir, Mijailović Vladimir, Spasojević Nemanja, Matković Dragan, Pejović Luka, Rakić Nikola.

Zamenici igrača: Knežević Ivan, Bašić Igor, Milošević Svetislav, Janković Dejan, Arnautović Živorad, Radosavljević Marko, Babić Slobodan, Trebovac Tomislav, Stevanović Nebojša, Mustapha Ibrahim, Milunović Nemanja.

Trener: Kljajić Dušan

FK „Kabel“ Novi Sad: Elesin Vladan, Jeličić Igor, Sekulić Danilo, Novaković Slobodan, Petrović Stefan, Mesarović Aleksandar, Kočović Nenad, Kojičić Nemanja, Radočaj Vladimir, Bogdanović Vukašin, Bihorac Faruk.

Zamenici igrača: Vukašinović Đorđe, Novaković Mateja, Mirić Nikola, Petrić Milovan, Srbijanac Milan, Karać Zoran, Varga Marko, Obadović Filip.

Trener: Vasiljević Zoran

27apr09:0015:00Dan magarica