Fudbal

Fudbaleri „Radničkog” pobedili u Čačku

Čačak. FK „BORAC 1926” – FK „RADNIČKI” Sremska Mitrovica 0:1 /0:0/. Glavni sudija: Manojlović Dalibor; Pomoćne sudije: Marjanović Aleksandar i Blagojević Ivan; Četvrti sudija: Mijajlović Borko; Delegat: Savić Tomislav.

U 23. kolu Prve lige Srbije, u Čačku su se sastali domaća ekipa FK „Borac 1926“ i gostujuća ekipa FK „Radnički“ iz Sremske Mitrovice. U prvom poluvremenu obe ekipe stvorile su po nekoliko šansi ali nisu uspele ozbiljnije da ugroze gol rivala.

U drugom poluvremenu prvi su zapretili gosti. Posle centaršuta Radosavljević Marka sa desne strane terena u kazneni prostor domaćih, Petrović Vladimir je preciznim udarcem glavom savladao golmana „Borca“ Maslarevića i doveo ekipu „Radnički“ u vođstvo od 1:0 u 59. minutu meča. Do kraja utakmice obe ekipe stvorile su po dve dobre šanse ali mreže se nisu zatresle pa je „Radnički“ na kraju slavio rezultatom 0:1 i osvojio važna tri boda.

FK „Radnički“ trenutno zauzima 16. mesto na tabeli sa 22 osvojena boda.

U sledećem kolu FK „Radnički“ dočekuje u Sremskoj Mitrovici ekipu FK „Zemun“.

U igru kod ekipe FK „Borac 1926“ ušli su: Ilić Petar (62.min), Bajić Filip (62.min), Ratković Andrija (76.min), Milošević Nemanja (76.min) i Sekulić Andrija (84.min).

Sa klupe kod ekipe FK „Radnički“ u igru su ušli: Mustafa Ibrahim (46.min), Ivković Đorđe (55.min), Radosavljević Marko (55.min), Mijailović Vladimir (81.min) i Babić Slobodan (83.min).

Žute kartone u domaćoj ekipi dobili su: Obradović Lazar, Urošević Strahinja i Bempah Josef Ovusu.

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Milošević Svetislav, Mijailović Vladimir i Matković Dragan.

FK „Borac 1926“ Čačak: Maslarević Mateja, Obradović Lazar, Glišović Rade, Radosavljević Dragan, Kuveljić Dušan, Jeremić Marko, Vasilić Jovica, Đorđilović Zvezdan, Urošević Strahinja, Bempah Josef Ovusu, Bojović Stefan.

Zamenici igrača: Đorđević Lazar, Mitrović Mateja, Urošević Aleksa, Ratković Andrija, Dragić Aleksa, Ilić Petar, Vukomanović Igor, Jovović Saša, Bajić Filip, Milošević Nemanja, Sekulić Andrija.

Trener: Vasov Tomas

FK „Radnički“ Sremska Mitrovica: Šegavac Matija, Spajić Igor, Nikolić Srđan, Abubakar Sadick, Milošević Svetislav, Arnautović Živorad, Ilić Vladimir, Petrović Vladimir, Matković Dragan, Radović Nikola, Rakić Nikola.

Zamenici igrača: Knežević Ivan, Nešković Milan, Ivković Đorđe, Radosavljević Marko, Babić Slobodan, Trebovac Tomislav, Mustafa Ibrahim, Mijailović Vladimir, Milunović Nemanja.

Trener: Korak Bogdan

Trenutno nema najavljenih dešavanja . Posećujte nas i prvi saznajte sve o sledećim dešavanjima u našem gradu