Mačva bolja od Radničkog

Šabac. Utorak 19. januar 2021. godine. FK MAČVA (Šabac) – FK Radnički (SM) 1:0 (0:0) Prijateljska utakmica Sudije: Mihailo Đaković, Dušan Josipović i Stefan Đošić (svi iz Šapca) Strelac: Stefan Trimanović u 51. minutu.

Mitrovački Radnički je gostova u Šapcu gde je odigrao prijateljsku utakmicu sa  superligašem Mačvom. Henserci su prikazali  odličnu igru protiv Mačve, iako su igrali sa rezervnim timom. Domaćini su pobedili golom Trimanovića u 51. minuti.

Mitrovačkom Radničkom je ovo druga priajteljska utkmica. U prvoj kontrolnoj utakmici savladan je BSK iz Bešenova sa 8:0.

FK MAČVA(Šabac): Nikola Perić (od 62. Filip Samurović), Milan Kremenović (od 44. Filip Pejović), Marko Mijailović, Miroljub Pešić (od 72. Nikola Subotić), Miloš Adamović (od 14. Stefan Trifković, od 82. Nemanja Panić), Ivan Obrovac (od 60. Omar Kočar), Ognjen Mijailović (od 64. Dejan Aleksić), Stefan Dabić (od 57. Sandro Zukić), Vanja Panić (od 34. Stefan Trimanović, od 77. Dilan Ortiz), Aleksandar Đoković (od 55. vek) .Luka Marković) i Branislav Marković (od 57. Stefana Mihajlovića)

FK Radnički (SM): Šegavac (od 46. Knežević), Tomac, Nešković (od 55. Grujić), Milunović, Spajić (od 65. Čonjagić), Radosavljević, Matković, Stevanović, Arnautović, Milošević i Milisavljević

U sredu 27, jaunura crveno-beli iz Hesne se sele u Makedoniju na Dorjansko jezero gde če obaviti dvondeljne pripreme.

25apr19:0020:00Promocija dve zbirke poezije Ljilje Vujić Crnojakić

25apr19:0020:00Predstavljanja Doma učenika srednjih škola