Pobeda fudbalera „Budućnosti“ na svom terenu

Salaš Noćajski. FK „BUDUĆNOST“ Salaš Noćajski – FK „PODUNAVAC“ Belegiš 1:0 /1:0/. Glavni sudija: Gaćinović Marko iz Novog Sada; Pomoćne sudije: Radić Blagoje i Matić Dimitrije; Delegat: Trkulja Ilija.

U 15. kolu Vojvođanske fudbalske lige – jug, u Salašu Noćajskom sastali su se domaća ekipa FK „Budućnost“ i gostujuća ekipa FK „Podunavac“ iz Donjeg Tovarnika. Terensku inicijativu u prvom poluvremenu imali su domaći fudbaleri posle stvorenih nekoliko šansi FK „Budućnost“ došla je u vođstvo od 1:0 u 37. minutu susreta, a strelac je bio Rogo Vanja. Do kraja prvog poluvremena pa se na odmor otišlo sa minimalnom prednošću domaćih od jednog gola.

U drugom poluvremenu igra se odvijala uglavnom na sredini terena. „Podunavac“ je pokušavao da izjednači rezultat ali nisu ozbiljnije uspeli da ugroze mrežu „Budućnosti“. Domaći fudbaleri zasluženo su pobedili sa rezultatom 1:0 i osvojili nova 3 boda.

FK „Budućnost“ trenutno zauzima 13. mesto na tabeli sa 17 osvojenih bodova.

U sledećem kolu FK „Budućnost“ dočekuje u Salašu Noćajskom prvoplasiranu ekipu FK „Hajduk“ iz Divoša.

U igru kod ekipe FK „Budućnosti“ ušli su: Pavlović Miloš (70.min), Mihailović Dragoslav (78.min), Stanić Darko (78.min), Đorđić Milutin (87.min), Marjanović Miloš (87.min).
Sa klupe kod ekipe FK „Podunavac“ u igru su ušli Haska Alen (46.min) i Zogović Mileta (63.min).

Žute kartone u domaćoj ekipi dobili su: Stanivuković Despot, Simovljević Slavko i Mihailović Dragoslav.

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Filipović Uroš, Rauković Dragan i Cvetojević Ivan.

FK „Budućnost“ Salaš Noćajski: Jokić Milorad, Grujić Nenad, Stanivuković Despot, Radosavljević Dragutin, Pavlović Dušan, Đukić Marko, Simovljević Slavko, Rogo Vanja, Vladisavljević Nemanja, Petrović Miloš, Dobo Mirko.
Zamenici igrača: Čupić Ivan, Mihailović Dragoslav, Trišić Nenad, Pavlović Miloš, Đorđić Milutin, Stanić Darko, Marjanović Miloš.
Trener: Ninković Mita

FK „Podunavac“ Belegiš: Trifunović Mijat, Filipović Uroš, Živković Marko, Ljubević Strahnja, Rauković Dragan, Soldatović Kristijan, Cvetojević Ivan, Dević Živan, Jovanović Aleksandar, Živković Marko, Labović Marko.
Zamenici igrača: Pavlović Aleksandar, Mirčetić Bojan, Haska Alen, Zogović Mileta.
Trener: Nađ Željko
Pomoćni trener: Popović Dejan

19apr19:0020:00Duo Docemente