Poraz fudbalera „Radničkog” u Lazarevcu

Lazarevac. FK „KOLUBARA” Lazarevac – FK „RADNIČKI” Sremska Mitrovica 1:0 /0:0/; Glavni sudija: Tripković Lazar; Pomoćne sudije: Mitić Miloš i Todorović Nemanja; Četvrti sudija: Lukić Aleksandar; Delegat: Bakić Hasib

U 9. kolu Prve lige Srbije, u Lazarevcu su se sastali domaća ekipa FK „Kolubara”  iz Lazarevca i gostujuća ekipa FK „Radnički”  iz Sremske Mitrovice. Od samog početka vodila se velika borba na terenu. Igrači obe ekipe pokazali su želju za osvajanjem sva tri boda. U prvom poluvremenu nije bilo mnogo šansi za postizanje gola pa se na odmor otišlo nerešenim rezultatom.

U drugom poluvremenu viđena je zanimljiva fudbalska predstava, napeta do samog kraja, a pobednik se nije znao do poslednje minute susreta. U 90. minutu fudbaler „Radničkog” Ilić Vladimir isključen je iz igre zbog drugog žutog kartona. U 96. minutu susreta fudbaleri „Kolubare” dolaze do pobede od 1:0 preciznim udarcem sa bele tačke kapitena Vasiljević Nikole.

FK „Radnički”  trenutno zauzima 17. mesto na tabeli sa 6 osvojenih bodova.

U sledećem kolu FK „Radnički” dočekuje u Sremskoj Mitrovici ekipu FK „Trajal” iz Kruševca.

U igru kod ekipe FK „Kolubara”  ušli su: Đokić Miloš (46.min), Bosančić Nemanja (46.min), Bojović Petar (60.min), Knežević Arsen (71.min) i Radivojević Mitar (86.min).
Kod ekipe FK „Radnički” u igru su ušli: Krneta Ratko (57.min), Radonjić Nenad (57.min), Petrović Nemanja (88.min), Vasiljević Ivan (90.min) i Radović Nikola (90.min).

Žute kartone u domaćoj ekipi dobili su: Radovanović Strahinja, Bosančić Nemanja, Ilić Milan, Knežević Arsen, Milosavljev Vladan.

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Abubakar Sadick, Mićanović Mladen, Stevanović Nikola, Nikolić Srđan.

Ilić Milan je dobio dva žuta kartona (crveni karton).

FK „Kolubara” Lazarevac: Velimirović Boris, Vasiljević Nikola, Stojanović Filip, Đenić Dejan, Milosavljev Vladan, Simić Marko, Cvetković Nemanja, Ilić Milan, Vučetić Marko, Radovanović Strahinja, Gojkov Damjan.
Zamenici igrača: Stanivuković Dejan, Urošević Strahinja, Lazić Marko, Pajović Tomislav, Lončar Goran, Đokić Miloš, Tejić Ivan, Bosančić Nemanja, Knežević Arsen, Bojović Petar, Radivojević Mitar.
Trener: Nikolić Dejan

FK „Radnički” Sremska Mitrovica: Šegavac Matija, Nikolić Srđan, Abubakar Sadick, Mićanović Mladen, Ilić Vladimir, Stevanović Nikola, Trebovac Tomislav, Mijailović Vladimir, Spasojević Nemanja, Obrenović Despot, Rakić Nikola.
Zamenici igrača: Jelovac Milan, Radovanović Aleksandar, Vasiljević Ivan, Petrović Nemanja, Stojanovski Aleksandar, Stevanović Nemanja, Krneta Ratko, Pejović Luka, Radović Nikola, Radonjić Nenad, Vujović Branko.
Trener: Kljajić Dušan

27apr09:0015:00Dan magarica