Fudbaleri „Radničkog” igrali nerešeno kod kuće

Sremska Mitrovica. FK „RADNIČKI” Sremska Mitrovica – FK „JAGODINA” Jagodina 1:1 /1:0/; Glavni sudija: Ilić Pavle iz Kragujevca; Pomoćne sudije: Tubić Njegoš i Živković Marko, obojica iz Kragujevca; Četvrti sudija: Nikolić Danilo; Delegat: Gajić Milorad

U 12. kolu Prve lige Srbije, u Sremskoj Mitrovici su se sastali domaća ekipa FK „Radnički“ iz Sremske Mitrovice i gostujuća ekipa FK „Jagodina” iz Jagodine. Utakmica je odigrana po lošim vremenskim uslovima za igru. Posle nekoliko ne toliko ozbiljnih šansi na obe strane fudbaleri „Radničkog” su prvi imali šansu za gol ali je igrač „Radničkog” loptu poslao preko gola gostiju. U 34. minutu utakmice Stojković Slobodan pokušao je da vrati loptu glavom do svog golmana ali je lopta završila u mreži. Autogolom Stojkovića „Radnički” je poveo za 1:0. Prvo poluvreme završeno je rezultatom 1:0.

U drugom poluvremenu, u 60. minutu susreta posle smušenosti u odbrani „Radničkog” lopta dolazi do Petrović Vladimira koji je prihvatio na grudi i poslao kroz noge golmana Šegavac Matije, za izjednačenje 1:1. Do kraja utakmice stvoreno je još po nekoliko šansi sa obe strane ali je susret završen rezultatom 1:1 i podelom bodova na ravne časti.

FK „Radnički” trenutno zauzima 17. mesto na tabeli sa 8 osvojenih bodova.

U sledećem kolu FK „Radnički” gostuje u Pančevu ekipi FK „Železničar“.

U igru kod ekipe FK „Radnički” ušli su: Mićanović Mladen (63.min), Obrenović Despot (63.min) i Mijailović Vladimir (73.min).

Žutih kartona u domaćoj ekipi nije bilo.

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Petrović Vladimir, Radulović Stevan, Spasojević Branimir, Divac Nikola, Ristić Petar i Ilić Vladimir.

FK „Radnički” Sremska Mitrovica: Šegavac Matija, Nikolić Srđan, Vasiljević Ivan, Sadick Abubakar, Janković Dejan (kap), Ilić Vladimir, Stevanović Nikola, Trebovac Tomislav, Pejović Luka, Radonjić Nenad, Rakić Nikola.
Zamenici igrača: Jelovac Milan, Petrović Nemanja, Tomović Uroš, Mićanović Mladen, Stevanović Nemanja, Krneta Ratko, Mijailović Vladimir, Tomac Ivan, Obrenović Despot, Radović Nikola.
Trener: Kljajić Dušan
Pomoćni trener: Radivojević Saša

FK „Jagodina” Jagodina: Vesić Miloš, Spasojević Branimir, Stojković Slobodan, Jovančić Strahinja, Radulović Stevan, Ristić Petar, Ilić Vladimir, Medić Predrag, Divac Nikola, Milić Andrija, Petrović Vladimir.
Zamenici igrača: Tanasijević Bojan, Sujić Danilo, Mićunović Milo, Petrović Luka, Stamenković Andreja, Pavlović Vladan, Stamenković Danijel, Plavšić Miloš, Obradović Nikola, Nikolić Milan, Ivečić Marko.
Pomoćni trener: Milosavljević Zoran

19apr19:0020:00Duo Docemente