Bez golova u Salašu Noćajskom

Salaš Noćajski. FK „BUDUĆNOST” Salaš Noćajski – FK „SLOBODA” Donji Tovarnik 0:0 /0:0/. Glavni sudija: Radić Blagoje; Pomoćne sudije: Petrović Dušan i Malešević Mirela; Delegat: Subotić Marko

U 11. kolu Vojvođanske fudbalske lige – jug, u Salašu Noćajskom sastali su se domaća ekipa FK „Budućnost” iz Salaša Noćajskog i gostujuća ekipa FK „Sloboda” iz Donjeg Tovarnika. U prvom poluvremenu igra se odvijala uglavnom na sredini terena bez ozbiljnijih šansi za pogodak. Na odmor se otišlo bez golova.

Drugo poluvreme bilo je zanimljivije od prvog. „Salaščani” su uspeli da stvore nekoliko šansi ali nisu uspeli ozbiljnije da ugroze gol golmana gostiju. Utakmica je završena bez golova pa je svakoj ekipi pripao po bod.

FK „Budućnost” trenutno zauzima 16. mesto na tabeli sa 8 osvojenih bodova.

U sledećem kolu FK „Budućnost” gostuje u Novom Sadu ekipi RFK „Novi Sad 1921”.

U igru kod ekipe FK „Budućnost” ušli su: Stanić Darko (51.min), Petrović Miloš (63.min), Đorđić Milutin (78.min) i Pavlović Miloš (78.min).
Sa klupe kod ekipe FK „Jedinstvo” u igru su ušli: Radošević Miloš (46.min), Ristić Aleksa (46.min), Simić Marko (65.min) i Štulić Božidar (85.min).

Žute kartone u domaćoj ekipi dobili su: Pavlović Dušan, Rogo Vanja i Stanivuković Despot.

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su Jovičić Nemanja i Dragojević Aleksandar.

FK „Budućnost” Salaš Noćajski: Jokić Milorad, Grujić Nenad, Stanivuković Despot, Radosavljević Dragutin, Jeftić Vladimir, Pavlović Dušan, Đukić Marko, Simovljević Slavko, Rogo Vanja, Vladisavljević Nemanja, Dobo Mirko.
Zamenici igrača: Čupić Ivan, Mihailović Dragoslav, Pavlović Miloš, Đorđić Milutin, Petrović Miloš, Stanić Darko, Matić Ognjen.
Trener: Ninković Mita

FK „Sloboda” Donji Tovarnik: Šivoljicki Dejan, Stević Goran, Simić Aleksandar, Lazarević Slavoljub, Salkunić Denis, Đorić Uroš, Jovičić Nemanja, Ninić Vladan, Šobot Miloš, Dragojević Aleksandar, Đorđević Aleksandar.
Zamenici igrača: Oparnica Jovan, Simić Marko, Radošević Miloš, Vukotić Slavko, Javorac Stefan, Ristić Aleksa, Štupić Božidar.
Trener: Cvetić Dragan
Pomoćni trener: Ašćerić Darko

19apr19:0020:00Duo Docemente