Novi poraz fudbalera „Radničkog” kod kuće

Sremska Mitrovica. FK „RADNIČKI” Sremska Mitrovica – FK „LOZNICA” Loznica 0:1 /0:0/; Glavni sudija: Stefanović Milan; Pomoćne sudije: Radoičić Nenad i Krtić Ivan; Četvrti sudija: Tripković Lazar; Delegat: Jovanović Marko

U 8. kolu Prve lige Srbije, u Sremskoj Mitrovici su se sastali domaća ekipa FK „Radnički” iz Sremske Mitrovice i gostujuća ekipa FK „Loznica” iz Loznice. U toku prvog poluvremena uglavnom je vođena igra na sredini terena. Ni ekipa „Radničkog” ni gosti iz Loznice nisu uspeli da ozbiljnije ugroze gol rivala.

U drugom poluvremenu fudbaleri „Radničkog” imali su terensku inicijativu. Stvorili su nekoliko šansi ali nažalost nisu uspeli da savladaju golmana „Loznice” Ružić Branislava. Kazna za domaće igrače stigla je u 80. minutu susreta kada je rezervista Matić Goran, posle odlično odigrano kontranapada, bio brži od odbrambenih igrača „Radničkog” i uspeo da matira domaćeg golmana udarcem iskosa sa leve strane, sa 8 metara u donji desni ugao gola domaćih. Fudbaleri „Radničkog” nisu uspeli da izjednače rezultat do kraja utakmice pa je ekipa iz Loznice pobedila sa 1:0 i osvojila sva 3 boda.

FK „Radnički” trenutno zauzima 15. mesto na tabeli sa 6 osvojenih bodova.

U sledećem kolu FK „Radnički” gostuje u Lazarevcu ekipi FK „Kolubara”.

U igru kod ekipe FK „Radnički” ušli su: Mijailović Vladimir (58.min), Obrenović Despot (58.min), Janković Dejan (71.min), Bulatović Luka (71.min), Radonjić Nenad (71.min) i Stojanovski Aleksandar (71.min).

Kod ekipe FK „Loznica” u igru su ušli: Ilić Milan (46.min), Matić Goran (46.min), Stojančić Ilija (46.min), Milinković Ilija (46.min), Vraštanović Boško (85.min) i Filipović Milovan (85.min).

Žuti karton u domaćoj ekipi dobio je Ilić Vladimir.

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Matić Aleksa, Matić Goran i Janjušević Njegoš.

FK „Radnički” Sremska Mitrovica: Šegavac Matija, Nikolić Srđan, Abubakar Sadick, Mićanović Mladen, Janković Dejan (kap), Ilić Vladimir, Stevanović Nikola, Trebovac Tomislav, Mijailović Vladimir, Spasojević Nemanja, Radonjić Nenad.
Zamenici igrača: Jelovac Milan, Radovanović Aleksandar, Vasiljević Ivan, Petrović Nemanja, Bulatović Luka, Stojanovski Aleksandar, Stevanović Nemanja, Krneta Ratko, Obrenović Despot, Pejović Luka, Radović Nikola.
Trener: Kljajić Dušan

FK „Loznica” Loznica: Ružić Branislav, Ilić Milan, Spasenović Miloš, Bogićević Mihailo, Stanojević Darko (kap), Matić Aleksa, Stojančić Ilija, Komarčević Dragiša, Janjušević Njegoš, Vraštanović Boško, Belić Đorđe.
Zamenici igrača: Anđelković Nikola, Petrović Igor, Matić Goran, Bogdanović Bogdan, Filipović Milovan, Milovanović Nenad, Milinković Nikola, Martinović Lazar.
Trener: Radić Milenko
Pomoćni trener: Mićić Dragan

19apr19:0020:00Duo Docemente