Fudbaleri „Budućnosti” poraženi u Salašu Noćajskom

Salaš Noćajski. FK „BUDUĆNOST” Salaš Noćajski – FK „JEDINSTVO” Rumenka 1:2 /1:1/. Glavni sudija: Mijailović Stefan iz Sremske Mitrovice; Pomoćne sudije: Radić Milenko iz Novog Sada i Ljubinković Branislav; Delegat: Banjanin Mladen.

U 3. kolu Vojvođanske fudbalske lige – jug, u Salašu Noćajskom sastali su se domaća ekipa FK „Budućnost” iz Salaša Noćajskog i gostujuća ekipa FK „Jedinstvo” iz Rumenke. Fudbaleri „Budućnosti“ u vođstvo su došli veoma rano golom Grujić Nenada u 6. minutu utakmice. Posle primljenog gola gosti iz Rumenke pojačavali su pritisak. Ovakva igra isplatila im se u 37. minutu susreta kada je Grubović Milan izjednačio rezultat na 1:1.

Na poluvreme se otišlo nerešenim rezultatom. Velika borba vođena je u drugom poluvremenu. Šanse su stvarane na obe strane. Fudbaleri „Jedinstva” preokrenuli su rezulta u svoju korist na 2:1 u 76. minutu susreta preko Đekić Miroslava. „Salaščani” nisu uspeli da ozbiljnije ugroze gol gostiju do kraja utakmice. Ekipa iz Rumenke u ovom susretu odnela je pobedu rezultatom 1:2.

FK „Budućnost” trenutno zauzima 16. mesto na tabeli sa jednim osvojenim bodom.

U sledećem kolu FK „Budućnost“ gostuje u Novom Sadu drugoplasiranoj ekipi FK „Index”.

U igru kod ekipe FK „Budućnosti” ušli su: Dobo Mirko (46.min), Pavlović Miloš (46.min), Stanić Darko (62.min) i Simeunović Goran (68.min).
Sa klupe kod ekipe FK „Jedinstvo” u igru su ušli: Trišić Miloš (46.min), Ilijin Stefan (46.min), Đaković Milan (46.min), Štefek Ognjen (69.min) i Radin Milan (89.min).

Žuti karton u domaćoj ekipi dobio je Pavlović Dušan.

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su Stojanović Nikola i Zirić Dejan.

FK „Budućnost” Salaš Noćajski: Jokić Milorad, Stanivuković Despot, Grujić Nenad, Radosavljević Dragutin, Jeftić Vladimir, Pavlović Dušan, Đukić Marko, Simovljević Slavko, Rogo Vanja, Vladisavljević Nemanja, Petrović Miloš.
Zamenici igrača: Čupić Ivan, Pavlović Miloš, Simeunović Goran, Stanić Darko, Dobo Mirko, Stojanović Aleksandar, Đorđić Milutin.
Trener: Ninković Mita

FK „Jedinstvo” Rumenka: Dragišić Luka, Berić Aleksandar, Stojanović Nikola, Đekić Miroslav, Zirić Dejan, Gadžić Boris, Grubović Milan, Petrović Milorad, Mitrović Dejan, Skoko Vladimir, Zaov Sima.
Zamenici igrača: Glišić Luka, Štefek Ognjen, Ilijin Stefan, Radin Milan, Siljanovski Aleksandar, Trišić Miloš, Đaković Milan.
Trener: Šponja Vladimir
Pomoćni trener: Mekterović Nemanja