Fudbaleri Budućnosti poraženi u Bačkom Jarku

Bački Jarak. FK „MLADOST“ Bački Jarak – FK „BUDUĆNOST“ Salaš Noćajski 5:2 /2:1/. Glavni sudija: Sekulić Marko iz Novog Sada; Pomoćne sudije: Gaćinović Marko i Jevtić Aleksandar, obojica iz Novog Sada; Delegat: Dukić Ozren

U 8. kolu Vojvođanske fudbalske lige – jug, u Bačkom Jarku sastali su se domaća ekipa FK „Mladost“ iz Bačkog Jarka i gostujuća ekipa FK „Budućnost“ iz Salaša Noćajskog. Hladan tuš za domaćina desio se već u 6. minutu meča kada je Simovljević Slavko doveo „Budućnost“ u vođstvo od 1:0. Na 1:1 izjednačio je Kovačević Milan u 26. minutu susreta. Rezultatski preokret i vođstvo domaćina od 2:1 dogodilo se u 34. minutu kada je precizan bio Zukić Zoran. Na odmor se otišlo sa minimalnom prednošću „Mladosti“.

Svojim drugim golom na meču, Simovljević Slavko poravnava na 2:2 u 51. minutu utakmice. U ponovno vođstvo ekipu FK „Mladost“ dovodi Erak Aleksandar u 57. minutu. Isti igrač 15 minuta kasnije donosi prednost domaćinu od 3:1. Konačnih 5:2 za ekipu „Mladosti“ postavlja rezervista Antonić Luka u 90. minutu utakmice.

FK „Budućnost“ trenutno zauzima 16. mesto na tabeli sa 4 osvojena boda.

U sledećem kolu FK „Budućnost“ dočekuje u Salašu Noćajskom ekipu FK „Cement“ iz Beočina.

U igru kod ekipe FK „Mladost“ ušli su: Marković Uroš (71.min), Antonić Luka (83.min) i Knežević Andrija (89.min).

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Pavlović Dušan, Petrović Miloš, Marijanović Miloš i Stanić Darko.

FK „Mladost“ Bački Jarak: Rodić Slavko, Đukić Goran, Stojisavljević David, Knežević Milorad, Vejin Dimitrije, Kovačević Miloš, Kovačević Milan, Jovanović Viktor, Vučković Andrej, Zukić Zoran, Erak Aleksandar.
Zamenici igrača: Lolić Dragan, Drinić Mirko, Marković Uroš, Plančak Predrag, Knežević Andrija, Antonić Luka, Kovačević Savo
Trener: Rajić Nenad

FK „Budućnost“ Salaš Noćajski: Jokić Milorad, Stanivuković Despot, Mihailović Dragoslav, Jeftić Vladimir, Pavlović Dušan, Đukić Marko, Simovljević Slavko, Đorđić Milutin, Vladisavljević Nemanja, Petrović Miloš, Stanić Darko.
Zamenici igrača: Matić Ognjen, Dobo Mirko, Čupić Ivan, Marijanović Miloš
Trener: Ninković Mita