Poraz fudbalera Budućnosti iz Salaša Noćajskog

Novi Sad. FK „CRVENA ZVEZDA” Novi Sad – FK „BUDUĆNOST” Salaš Noćajski 4:1 /2:1/. Glavni sudija: Samac Saša iz Novog Sada; Pomoćne sudije: Gaćinović Marko i Vukčević Dunja, oboje iz Novog Sada; Delegat: Golubović Milenko iz Novog Sada.

U 2. kolu Vojvođanske fudbalske lige – jug, u Novom Sadu sastali su se domaća ekipa FK „Crvena Zvezda” iz Novog Sada i gostujuća ekipa FK „Budućnost” iz Salaša Noćajskog. U rano vođstvo od 1:0 došla je domaća ekipa u 11. minutu susreta preko Zvekan Peđe. Prednost novosađana udvostručio je isti igrač u 34. minutu utakmice. Salaščani su vođstvo domaćih smanjili na 2:1 u 45. minutu susreta preko Rogo Vanje, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena. U 58. minutu meča Babić Denis povisuje rezultat na 3:1 za „Crvenu Zvezdu“. Konačni rezultat od 4:1 postavio je Tubić Mihajlo u 88. minutu susreta.

FK „Budućnost” trenutno zauzima 15. mesto na tabeli sa jednim osvojenim bodom.

U sledećem kolu FK „Budućnost” dočekuje u Salašu Noćajskom ekipu FK „Jedinstvo“ iz Rumenke.

U igru kod ekipe FK „Crvena Zvezda” ušli su: Babić Denis (36.min), Berić Darko (46.min), Hajrizi Mirsad (46.min), Vučičević Srđan (80.min) i Tubić Mihajlo (80.min).
Sa klupe kod ekipe FK „Budućnost“ u igru su ušli: Pavlović Miloš (46.min), Grujić Nenad (46.min), Jošić Borislav (60.min), Janković Mitar (60.min) i Stanić Darko (70.min).

Žuti karton u domaćoj ekipi dobili su Berić Darko i Poštić Mladen. U gostujućoj ekipi žuti karton dobili su Jeftić Vladimir i Pavlović Miloš.

FK „Crvena Zvezda” Novi Sad: Vojvodić Dušan, Kisić Nemanja, Jokić Željko, Tomić Lazar, Dokić Jovan, Popadić Novak, Zvekan Peđa, Adamek Stefan, Poštić Mladen, Milovanović Vikor, Eror Zdravko.
Zamenici igrača: Saidi Adrian, Berić Darko, Hajrizi Mirsad, Zekić Mihailo, Babić Denis, Vučičević Srđan, Tubić Mihajlo.
Trener: Vuletić Dejan

FK „Budućnost” Salaš Noćajski: Jokić Milorad, Radosavljević Dragutin, Jeftić Vladimir, Pavlović Dušan, Stanivuković Despot, Simovljević Slavko, Rogo Vanja, Đukić Marko, Vladisavljević Nemanja, Petrović Miloš, Dobo Mirko.
Zamenici igrača: Čupić Ivan, Pavlović Miloš, Grujić Nenad, Stanić Darko, Stojanović Aleksandar, Jošić Borislav, Janković Mitar.

19apr19:0020:00Duo Docemente

19apr19:0020:00Sve će to narcis pozlatiti