Tri gola u Bogatiću, Mačva bolja od Radničkog

Bogatić – Sreda 29. jul 2020. god. FK Mačva (Bogatić) – FK Radnički (Srem. Mitrovica) 3:0 (2:0) Stadion u Bogatiću. Sudija Vraštanović iz Šapca. Pomoćnici: Josipović i Stanković iz Šapca Strelci: Martinović u 5. minutu  iz jedanajsterca, Avdić u 35. minutu i Jojić u 80. minutu za Mačvu.

Domaći tim Mačve iz Bogatića, član Srpske lige Zapad, sa mladim i perspektivnim trenerom Obradovićem, zasluženo je pobedio mitrovčki Radnički.

Igrači Mačve su borbenom igrom i zalaganjem prikazali agresivan i dopadljiv fudbal.

U timu Radničkog nije bilo šest standardnih prvotimaca. Radnički je u žestokom trenažnom ritmu sa puno pripremnih utakmica, tako da je trener Dragoljić dao šansu i onim igračima koji su u drugom planu.

MAČVA: Lazić, Jekić, Jovanović, Kovačević, Martinović, Molerović, Puzić, Koja, Stanić, Stevanović, Avdić. Igrali su još: Panić, Delanić, Jošić, Avramović, Banović, Petraović, Isaković, Jokić, Pejović.

RADNIČKI: Šegavac, Ilić, Savičević, Radovanović, Perić, Jovanović, Stevanović, Bajić, Leven, Kukolj(Pejović), Stevanović Nemanja(Stojanovski). Igrali su u drugom poluvremenu: Čupić, Tomac, Vasiljević, Spasojević, Mirčetić, Parmaković, Obrenović, Mijalčević, Ivković, Savić i Glišić.