Odbojka, Sport

Odbojkaši Srem Eatona stigli do nove pobede

SREMSKA MITROVICA. 3. mart 2024, GOK Srem Eaton – OK Borac 2 Starčevo 3:0 (25;19, 25:22, 26:24) 76:65 Sportska hala Mitrovačke gimnazije, gledalaca 80; sudije  Davidović i Krstevski zapisničar Grujić

Ekipa Srem Eatona ostvarila je ubedljivu pobedu u 10. kolu Vojvođanske lige zapad. Bez većih problema savladana je ekipa Borca iz Starčeva. Već tokom prvog seta bilo je jasno da će Mitrovčani biti dominantni u ovoj utakmici. Tehničar Jovan Kovačić je uspešno vodio svoj tim kroz meč opredelivši se da najviše iskoristi iskusnije igrače Srema Maričića, Stojanovića i Stošovića.

Tokom trećeg seta trener Zoran Kovačić je šansu dao mlađim igračima pa su gosti iz Starčeva bili u prilici da poprave utisak ali su i najmlađi mitrovački igrači pokazali talenat i uz malo sreće dobili treći set za još jednu ubedljivu pobedu.

GOK Srem Eaton: Roljić, Kovačić J, Petković B, Maričić, Vesković, Palkovljević, Milojković, Stanković, Kovačić L, Stojanović, Moskvin, Đekić (l), Petrović (l), trener Zoran Kovačić

Borac 2: Luković V, Marković, Kovačević, Vlahović, Luković V, Jović, Tanev S, Stevanović, Jevremović (l), Tanev S (l), trener Ratko Tanev

Srem je trenutno drugoplasirani na tabeli Vojvođanske lige zapad, a u sledećem 11. kolu se u Šidu sastaje sa prvoplasiranom ekipom Vesta.

Trenutno nema najavljenih dešavanja . Posećujte nas i prvi saznajte sve o sledećim dešavanjima u našem gradu