Fudbal, Sport

Radnički izgubio minimalnim rezultatom od Jedinstva iz Uba

Ub. FK „JEDINSTVO” – FK „RADNIČKI” 1:0 /0:0/; Gledalaca: 700; Glavni sudija: Đokić Stefan; Pomoćne sudije: Tošić Miloš i Milićević Srđan; Četvrti sudija: Vukadinović Aleksandar; Delegat: Marić Momčilo

U 21. kolu prvenstva Mozzart Bet Prve lige Srbije, u Ubu su se sastali domaća ekipa FK „Jedinstvo” i gostujuća ekipa FK „Radnički”. Tokom prvog poluvremena nije bilo ozbiljnijih prilika. Borba se odvijala uglavnom na sredini terena. Mreže su ostale netaknute pa se na odmor otišlo bez golova.

Drugo poluvreme bilo je mnogo zanimljivije od prvog. Nakon jedne dobre akcije fudbalera Jedinstva, lopta je došla do Milićević Dejana koji je uputio odličan centaršut sa desne strane posle kojeg je Miladinović Danilo glavom matirao golmana Radničkog za vođstvo domaćina od 1:0. Radnički nije uspeo do kraja meča da ugrozi gol domaćih pa je Jedinstvo minimalnim rezultatom zabeležilo pobedu.

U domaćoj ekipi žute kartone dobili su Andrić Mirko i Stevančević Uroš.

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Mitrović Stefan, Stanisavljević Stefan, Ivić Lazar i Milić Andrija.

FK „Jedinstvo”: Dubljanić Mišo, Andrić Mirko, Doderović Nemanja, Golubović Stefan, Ibrahim Zubaru, Kwaku Karikari, Miladinović Danilo, Milićević Dejan, Mitić Đorđe, Pivaš Miodrag, Stojanović Jovan.

U igru su sa klupe ušli: Milanović Igor, Radivojević Luka, Rakić Strahinja, Stevančević Uroš i Vieira Francisco Gustavo.

Trener: Radisavljević Stefan

FK „Radnički”: Ostojić Miloš, Amuzu Johnson Kofi, Čarapić Strahinja, Gajić Uroš, Isailović Darko, Ivić Lazar, Milić Andrija, Mitrović Stefan, Radojičić Stefan, Stajković Lazar, Vićentijević Igor.

U igru su sa klupe ušli: Cvetković Srđan, Pius Obuya, Stanisavljević Stefan i Đukanović Aleksandar.

Trener: Nikolić Dejan

FK „Radnički” trenutno zauzima 9. mesto na tabeli sa 28 osvojenih bodova. U sledećem kolu FK „Radnički” dočekuje ekipu FK „Radnički“ Novi Beograd.

Trenutno nema najavljenih dešavanja . Posećujte nas i prvi saznajte sve o sledećim dešavanjima u našem gradu