Rukomet, Sport

Pobeda rukometašica Srem Santa na startu drugog dela sezone

SREMSKA MITROVICA.  10. Februar Rukometašice Srem Sante ugostile su na svom terenu u hali „Pinki” „Metalac 2015” iz Valjeva u drugoj utakmici drugog dela prvenstva Super B ženske rukometne lige Srbije. Rezultat 38:27 (18:10); Sudijski par na utakmici: Sliva Milan i Vukčević Aleksandar iz Crvenke. Kontrolor Adamović Zdravko iz Crvenke.

Gošće su imale samo toliko snage da se odupru raspoloženoj domaćoj ekipi Srem Santa u prvom poluvremenu dok su se u drugom poluvremenu predale i pale u igri što su treneri Kojović i Drča iskoristili da u igru uvode sve igračice i da ih pripremaju za utakmice sa jačim ekipama.

Žrk „Srem Santa” u sastavu: Grabundžija Lana, Srdanović Marija-1, Šerfezi Marija, Mitrić Marija-5, Dragović Nataša-1, Ožegković Anđela-4, Radulović Nataša-10, Vujin Mihaila-2, Đorović Dunja-2, Mijailović Andrea-3, Vasiljević Jana, Bulatović Nikolina-3, Đukičin Teodora-4, Karalić Sofija-2, Stojanac Ljiljana-1, Savko Nataša.

Treneri: Kojović Saša i Drča Dušan.

Žrk „Metalac 2015” u sastavu: Obrenović Mirjana-3, Mosurović Marta-3, Pavlović Jovana-7, Mijailović Jelica-7, Baratović Marija, Bubanja Dijana-4, Radojčić Dunja, Rašević Andrijana, Damnjanović Staša, Marić Ivana, Savić Vanja, Damnjanović Nora-3, Mitrović Đurđa I Milovanović Sofija.

Treneri: Đurić Katarina i Novokmet Dušan.

Za najboljeg igrača utakmice proglašena je Mitrić Marija iz ekipe  Srem Santa.

Narednog vikenda Srem Santa gostuje u Temerinu istoimenoj ekipi koja je takođe pretendent za vrh na tabeli.

27apr09:0015:00Dan magarica