Rukomet, Sport

Rukometaši Srema obradovali svoju publiku pobedom

SREMSKA MITROVICA. Rukometaši SREM SM  obradovali su vernu publiku pobedom na svom  terenu u trećem kolu Treće rukometne lige Vojvodine – B nad RK „Unirea” iz Uzdina rezultatom  38:34  (17:17).

Sudijski par, Dejan Martinović iz Novog Sada i Branislav Ćirković iz Bačke Palanke zajedno sa delegatom na utakmici, Dejanom Isailovićem iz Novog Sada, nisu imali mnogo posla obzirom da je utakmica bila izuzetno fer i korektna. U prvom poluvremenu vodila se izjednačena borba.

U drugom poluvremenu polako ali sigurno dolazila je do izražaja veća fizička spremnost domaćih igrača koji su  stvarali rezultatsku prednost  i sačuvali je do  kraja i tako osvojili zasluženo bodove.

Srem SM je igrao u sastavu: Rađenović Vladimir, Krstanović Živan-1, Bosančić Nikola-4, Drča Dušan-4, Barać Viktor-5, Škiljni Stefan, Nahajovski Andrej, Spasojević Branimir, Dragojlović Uroš-7, Pejić Ognjen-2, Novak Lazar, Kovačević Marko, Blagojević Uroš-7, Milutinović Đorđe-8.
Trener – Krstić Milan.

RK Unirea u sastavu: Lulu Viorel, Grubanov Ilija-10, Svirčev Danijel-5, Kerekeš Robert-10, Janković Dragan-4, Mutavdžić Vladimrir-2, Krecu Adrian-3.