Fudbal, Sport

OFK Beograd slavio minimalnim rezultatom

BEOGRAD. OFK „BEOGRAD” – FK „RADNIČKI” 1:0 /0:0/; Glavni sudija: Borisavljević Ljubiša; Pomoćne sudije: Jovanović-Džajić Nemanja i Savić Nebojša; Četvrti sudija: Simić Predrag; Delegat: Vučković Milorad

U 11. kolu prvenstva Mozzart Bet Prve lige Srbije, na Beogradu su se sastali domaća ekipa OFK „Beograd” i gostujuća ekipa FK „Radnički“.

U prvom poluvremenu bilo je mnogo šansi sa obe strane ali su mreže mirovale pa se na odmor otišlo bez pogodaka.

Radost domaćih navijača usledila je u 79. minutu susreta kada je Mimović Ognjen centrirao sa desne strane, a Knežević Nikola plasirao loptu desnom nogom u levi ugao gola gostiju za vođstvo OFK Beograda od 1:0.

Radnički nije uspeo do kraja meča da ugrozi gol plavo-belih pa je na kraju OFK Beograd slavio minimalnim rezultatom.

U domaćoj ekipi žute kartone dobili su Gojković Darko i Knežević Nikola.

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Ivković Đorđe, Protić Radoš, Cvetković Srđan i Đukanović Aleksandar.

OFK „Beograd”: Popović Balša, Gojković Darko, Ilić Ognjen, Kahvić Aleksandar, Knežević Nikola, Marković Saša, Mimović Ognjen, Mituljikić Jovan, Mituljikić Nikola, Nikolić Srđan, Đermanović Aleksandar.

U igru su sa klupe ušli: Ademi Admir, Georgijević Dejan, Kasalica Filip i Plavšić Dušan.

Trener: Krunić Simo

FK „Radnički SM”: Ostojić Miloš, Cvetković Srđan, Gajić Uroš, Ilić Vladimir, Isailović Darko, Ivković Đorđe, Miodragović Ilija, Mitrović Stefan, Prljević Marko, Protić Radoš, Stefanović Stefan.

U igru su sa klupe ušli: Pađen Gilip, Petrović Đorđe, Pius Obuya, Srbijanac Milan i Đukanović Aleksandar.

Trener: Janković Goran

FK „Radnički” trenutno zauzima 8. mesto na tabeli sa 13 osvojenih bodova.

U sledećem kolu FK „Radnički” dočekuje ekipu FK „Tekstilac”.