Rukomet, Sport

Pobeda rukometašica Srem Santa

SREMSKA MITROVICA. Treće kolo Super B ženske rukometne lige Srbije, ŽRK „Srem Santa“ – ŽRK „Temerin iz Temerina. Rezultat 37:25 (16:15)  Sudije: Marković Dejan iz Vrbasa i Dobrivoje Tadej iz Novog Sada. Delegat Isailović Dejan iz Novog Sada.

Ravnopravna igra u prvom poluvremenu tako da je domaća ekipa sa jednim golom prednosti otišla na odmor.

U drugom poluvremenu sasvim druga slika na terenu. Igračice Srem Santa igraju daleko bolje i organizovanije u napadu tako da povećavaju vođstvo u postignutim poenima.

Gošće iz Temerina padaju u koncentraciji u napadu tako da Sremice igraju bez većih problema.

Treneri Kojović i Drča u završnici utakmice daju šansu svim igračicama da se pokažu na terenu i tako pripreme za naredni vikend kada je Srem Santa domaćin ORK Beograd u  subotu 7. oktobra u 17 sati.

Žrk Srem Santa u sastavu: Srdanović Marina, Šerfezi Marija-1, Mitrić Marija-2, Dragović Nataša-2, Ožegović Anđela, Radulović Nataša-13, Durać Anja, Đorović Dunja-3, Mijailović Andrea-5, Vasiljević Jana, Bulatović Nikolina-4, Dragojlović Ana, Đukičin Teodora-4, Špoljarić Marina, Drakula Anastasija, Skendžić Maja-3.

Treneri: Saša Kojović i Dušan Drča.

Temerin u sastavu: Zec Marijana, Išpanović Monika-1, Đilas Tara-4, Miković Mina-5, Knežević Teodora-1, Vasiljević Tamara-1, Četić Dunja, Raković Anja, Četić Iva-2, Vuković Kristina, Telečki Milica-1, Mitić Aleksandra-5, Mirković Dragana-7 i Stanić Jana-2.

Treneri: Janković Dragoljub, Risović Jovan i Vasiljević Saša.

Za najboljeg igrača utakmice proglašena je Radulović Nataša iz ekipe Srem Santa.

04maj10:0017:00Uskršnje fotografisanje i bazar