Fudbal, Sport

Mladost GAT i Radnički odigrali nerešeno u Novom Sadu

Novi Sad. FK „MLADOST GAT” – FK „RADNIČKI” Sremska Mitrovica 1:1 /0:0/; Gledalaca: 200; Glavni sudija: Jakovljević Mladen; Pomoćne sudije: Radovanović Uroš i Đurić Željko; Četvrti sudija: Kovačević Igor; Delegat: Kovačević Ljubomir

U 1. kolu prvenstva Mozzart Bet Prve lige Srbije, u Novom Sadu su se sastali domaća ekipa FK „Mladost GAT” i gostujuća ekipa FK „Radnički”. U toku prvog poluvremena stvoreno je po nekoliko šansi na obe strane ali se na odmor otišlo bez golova.

Drugo poluvreme bilo je daleko zanimljivije i efikasnije. Posle centaršuta sa desne strane i gužve u šesnaestercu Radničkog, najbolje se snašao Balabanović Milorad koji je desnom nogom poslao loptu ispod golmana u mrežu za vođstvo Mladosti od 1:0 u 62 minutu meča. Deset minuta kasnije gosti su izveli korner sa leve strane, posle kojeg je domaći golman nespretno intervenisao i loše boksovao loptu koja je došla do Isailović Darka koji je glavom postigao gol i poravnao rezultat na 1:1. Do kraja susreta nije bilo promene rezultata pa su bodovi podeljeni na ravne časti.

Mladost GAT – Radnički SM 1 : 1 Golovi

U domaćoj ekipi žute kartone dobili su: Ilić Nemanja, Ilić Filip, Balabanović Milorad, Bjeloš Miroslav i Tanasin Aleksandar.

U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su: Ivić Lazar, Isailović Darko, Mićin Lazar i Ristović Nikola.

FK „Mladost GAT”: Elesin Vladan, Balabanović Milorad (od 78. Jokić Milan), Drobnjak Luka, Ilić Filip (od 60. Đuričin Ognjen), Ilić Nemanja, Jezdović Filip (od 60. Bjeloš Miroslav), Kerkez Marko, Kokanović Dragan, Pavlica Nikola (od 84. Vujaklija Srđan), Popović Miloš, Tanasin Aleksandar.

Trener: Krtolica Nemanja

FK „Radnički”: Dragićević Mihailo, Cvetković Nemanja, Cvetković Srđan (od 73. Gajić Uroš), Isailović Darko, Ivić Lazar, Mitrović Stefan, Pađen Filip (od 66. Ivković Đorđe), Petrović Đorđe, Pius Obuya (od 46. Mićin Lazar), Srbijanac Milan, Đukanović Aleksandar (od 46. Ristović Nikola).

Trener: Tešović Darko

FK „Radnički” trenutno zauzima 8. mesto na tabeli sa 1 osvojenim bodom.

U sledećem kolu FK „Radnički“ dočekuje ekipu OFK „Vršac”.

04maj10:0017:00Uskršnje fotografisanje i bazar