Fudbal, Sport

„Sind” iz Šapca pobednik Vahali turnira u malom fudbalu

Sremska Mitrovica. Na 32. međunarodnom Vahali turniru u malom fidbalu učestvovalo je 65 ekipa u šest kategorija. Turnir je trajao 13 radnih dana, odigrano je 100 utakmica i postignuto je 735 golova.

Veliki broj ljubitelja malog fudbala pratio je svakodnevno ovaj, jedan od najjačih turnira u Srbiji. Osim ekipa iz Srbije na ovom turniru učestvovale su i ekipe iz Republike Srpske. Organizatori turnira su podelili veliki broj novčanih nagrada kao i medalje i pehare u svim kategorijama. Pehare su osvojili i najbolji golmani, strelci i igrači u svim kategorijama.

Nagrade najboljima su uručili Tomislav Janković, predsednik Skupštine grada Sremska Mitrovica i predsednik organizacionog odbora turnira, Ilija Nedić, načelnik Gradske uprave za sport, kulturu i omladinu i Dragan Ković, predsednik Upravnog odbora sportskog centra.

U konkurenciji Seniora:
Prvo mesto osvojila je ekipa “Sind” iz Šapca koja je na finalnoj utakmici pobedila “Trans log Sekulić” razultatom 3:2 golovima Lazić Vladimira, Matijević Nikole i Marković Igora.
“Sind” je igrao u sastavu: Antonić Aleksa, Živić Milan, Šošo Igor, Rajić Predrag, Lazić Vladimir, Matijević Nikola, Marković Igor, Ivanković Srđan, Milanović Darko, Džombić Vladimir i Raičević Slobodan.
Oni su osvojili novčanu nagradu od 400.000 dinara.

Drugo mesto osvojila je ekipa “Trans log Sekulić” iz Sremske Mitrovice u sastavu: Macanović Stanko, Parmaković Nemanja, Simić Nenad, Živković Borislav, Krstić Nenad, Belić Đorđe, Sladojević Uroš, Kovačić Aleksandar, Popović Davor i Matić Goran.
Osvojili su novčanu nagradu od 150.000 dinara.
Za najboljeg golmana proglašen je Macanović Stanko iz ekipe Trans log Sekulić.
Za najboljeg strelca proglašen je Popović Davor iz ekipe Trans log Sekulić
Za najboljeg igrača proglašen je Ivanković Srđan iz ekipe Sind

Treće mesto u konkurenciji Seniora osvojila je ekipa Komunalije koja je pobedila “Vodovod” rezultatom 12:2 golovima Jović Marka-5, Šućak Borka-2, Dimitrić Ognjena, Roganović Veljka, Kurjak Aleksandra, Miražić Gorana i Trifunović Veljka.
Ekipa “Komunalije” iz Sremske Mitrovice igrala ja u sastavu: Šivoljicki Dejan, Ilić Vladimir, Šućak Borko, Jović Marko, Dimitrić Ognjen, Roganović Veljko, Kurjak Aleksandar, Miražić Goran, Trifunović Veljko i Radojković Bogdan.
Oni su osvojili novčanu nagradu od 50.000 dinara.

Četvrto mesto osvojila je ekipa “Vodovod” iz Sremske Mitrovice u sastavu: Jokić Milorad, Jesretić Miloš, Jeftić Vlada, Lukić Aleksandar, Simeunović Veselin, Grujić Nenad, Đukić Marko, Simeunović Goran, Simovljević Slavko i Petrović Marko.

U Konkurenciji Pionira:
Prvo mesto osvojila je ekipa “Master prevoz” iz Sremske Mitrovice u sastavu: Biserčić Mitar, Pavlović Raša, Pavlović Vukašin, Lukić Petar, Miščević Tomislav, Novaković Jovan, Dimitrić Damjan, Selimović Armando i Jakovljević Uroš. Oni su u finalnoj utakmici pobedili ekipu Otpisani rezultatom 3:0 golovima Biserčić Mitra, Novaković Jovana i Selimović Armanda.
Njima su podeljene medalje i pehari.

Drugo mesto zauzela je ekipa “Otpisani” iz Sremske Mitrovice u sastavu: Čergić Nikola, Jandrić Georgije, Kokar Marko, Stanković Miloš, Maksimović Borivoj, Trčić Luka, Žilić Mirko, Marinković Vuk i Andonoviski Nikola.

Za najboljeg golmana proglašen je Jakovljević Uroš iz ekipe Master prevoz.
Za najboljeg strelca proglašen je Novaković Jovan iz ekipe Master prevoz.
Za najboljeg igrača proglašen je Pavlović Vukašin iz ekipe Master prevoz.

U konkurenciji Kadeta:
Prvo mesto osvojila je ekipa “Roloplast Mošić” iz Sremske Mitrovice koja je na finalnoj utakmici pobedila FK Srem rezultatom u regularnom delu 3:3 i boljim izvođenjem penala 6:4.
Ekipa je igrala u sastavu: Šuman Vuk, Jakovljević Uroš, Janković Filip, Makivić Mihajlo, Stojanović Miloš, Alimpić Stevan, Pavlović Vukašin, Vukolić Uroš i Koplić Kosta.
Njima je uručena novčana nagrada od 30.000 dinara.

Drugo mesto osvojila je ekipa “FK Srem” iz Sremske Mitrovice u sastavu: Novaković Gavrilo, Mikić Aleksandar, Smiljanić Aleksandar, Mađarovski Stefan, Ćirić Lazar, Grgić Dario, Bričić Filip, Martinović Nikola, Batalo Ivan, Marin Nikola, Nikolić Luka i Kalak Nikola.
Za najboljeg golman proglašen je Novaković Gavrilo iz ekipe FK Srem.
Za najboljeg strelca proglašen je Šuman Vuk iz ekipe Roloplast Mošić.
Za najboljeg igrača proglašen je Makivić Mihajlo iz ekipe Roloplast Mošić.

U konkurenciji Omladinaca:
Prvo mesto osvojila je ekipa “FK Srem” iz Sremske Mitrovice koja je na finalnoj utakmici pobedila “Star šped” rezultatom 5:2 golovima Grgić Daria-2, Čonjagić Nikole, Lazić Uroša i Mađarovski Dušana.
“FK Srem” iz Sremske Mitrovice u sastavu: Novaković Gavrilo, Grgić Dario, Čonjagić Nikola, Milošević Duško, Lazić Uroš, Mađarovski Dušan, Bosančić Milan, Ognjen Dudić, Mihajlović Lazar i Simić Nemanja.
Oni su osvojili novčanu nagradu od 50.000 dinara.
Ekipa “Star Šped” igrala je u sastavu: Vujović Branko, Petrović Marko, Janković Aleksandar, Davidović Dejan, Lukić Bojan, Vlajić Branislav, Nikolić Mladen, Perošević Dragan, Milanović Stefan i Zgonjanin Lazar.

Za najboljeg golmana proglašen je Novaković Gavrilo iz ekipe FK Srem.
Za najboljeg strelca proglašen je Dušan Mađarovski iz ekipe FK Srem.
Za naboljeg igrača proglašen je Grgić Dario iz ekipe FK Srem.

U konkurenciji Mlađih veterana:
Prvo mesto osvojila je ekipa “Sind” iz Šapca koja je na finalnoj utakmici pobedila ekipu “Domis enterijeri” rezultatom 3:2 golovima Rajić Predraga, Lazić Vladimira i Milutinović Milana.
Ekipa “Sind” igrala je u sastavu: Gligorović Nenad, Tepavčević Marko, Živić Milan, Rajić Predrag, Stojić Vlastimir, Lazić Vladimir, Šošo Igor, Lekić Ognjen i Milutinović Milan.
Osvojili su novčanu nagradu od 30.000 dinara.

Drugo mesto osvojila je ekipa “Domis enterijeri” iz Sremske Mitrovice u sastavu: Pajić Boško, Skorupan Damir, Buhančević Dejan, Milanović Nenad, Jovanović Zoran, Prokić Aleksandar, Nikolić Radiša, Grgić Darko, Malešević Predrag i Roknić Nenad.

Za najboljeg golmana proglašen je Gligorović Nenad iz ekipe Sind.
Za najboljeg strelca proglašen je Živić Milan iz ekipe Sind.
Za najboljeg igrača proglašen je Tepavčević Marko iz ekipe Sind.

U konkurenciji Startijih veterana:
Prvo mesto osvojila je ekipa “Pitomi zeka” iz Banovog polja koja je na finalnoj utakmici pobedila ekipu “Respekt” rezultatom 4:2 golovima Mitrović Budimira-3 i Popović Dragana.
“Pitomi zeka” iz Banovog polja u sastavu:Dobošarević Predrag, Vitorović Siniša,Mitrović Budimir, Pavlović Miroslav, Jelesić Dragan, Dobošarević Radovan, Maštrapović Zoran, Popović Dragan, Nikolić Dragan i Ćosić Dragan.
Oni su osvojili novčanu nagradu od 20.000 dinara.
Ekipa “Respekt” u sastavu: Stojanović Milenko, Pupavac Borivoj, Bugadžija Saša, Šeik Željko, Kuzminac Đorđe, Delić Dragan, Njegić Radoslav, Konjević Dragan, Laketić Zoran i Hegediš Zoltan.

Za najboljeg golmana proglašen je Dobošarević Predrag iz ekipe Pitomi zeka.
Za najboljeg strelca proglašen je Šeik Željko iz ekipe Respekt.
Za najboljeg igrača proglašen je Mitrović Budimir iz ekipe Pitomi zeka.

Servisne Informacije

Najava događaja

Trenutno nema najavljenih dešavanja . Posećujte nas i prvi saznajte sve o sledećim dešavanjima u našem gradu

red voznje autobuska Red voznje zeleznica

Kurs Evra

ValutaKupovniSrednjiProdajni
117.1608117.5133117.8658