Fudbal, Sport

Poraz fudbalera „Trgovačkog” u Kukujevcima

Kukujevci. FK “OBILIĆ 1993” Kukujevci  – FK “TRGOVAČKI” Sremska Mitrovica 4:0 /1:0/. Gledalaca 80; Glavni sudija: Negovanović Miloš iz Sremske Mitrovice; Pomoćni sudija: Todorović Nikola iz Salaša Noćajskog i Galić Borislav iz Sremske Mitrovice; Delegat: Milošević Dragan iz Sremske Mitrovice

U 13. kolu Međuopštinske lige Srem – Zapad, u Kukujevcima su se sastali domaća ekipa FK “Obilić 1993” i gostujuća ekipa FK “Trgovački” iz Sremske Mitrovice. U utakmici poslednjeg kola prvog dela sezone, bolje su se pokazali domaći igrači. Na oduševljenje domaćih navijača njihovi ljubimci došli su u vođstvo od 1:0 u 19. minutu susreta preko Janković Davida. Fudbaleri “Trgovačkog” nisu uspeli da ugroze gol golmana domaćih pa su na odmor otišli sa golom zaostatka.

U drugom poluvremenu, ekipa iz Kukujevaca postigla je još tri pogotka. U 53. minutu meča, svojim drugim golom Janković David udvostručio je prednost “Obilića”. Isti igrač postiže svoj het-trik u 67. minutu susreta za vođstvo domaćina od 3:0. Pobedu rezultatom 4:0, ekipi iz Kukujevaca doneo je Šućak Nikola u 69. minutu susreta.

FK “Trgovački” je na kraju prve polusezone zauzeo 13. mesto na tabeli sa 8 osvojenih bodova.

U sledećem kolu, u drugoj polusezoni, FK Trgovački gostuje u Šidu ekipi FK “Jednota”.

U igru kod ekipe FK “Obilić 1993” ušli su: Popović Nebojša (46.min), Milosavljević Miloš (52.min), Stambolija Zoran (75.min), Bastašić Miloš (76.min), Rekić Igor (85.min).

Sa klupe kod ekipe FK “Trgovački” u igru su ušli Nedić Sima (53.min) i Vojnović Slobodan (70.min).

FK “Obilić 1993” Kukujevci: Medaković Milan, Šućak Nikola, Ilbašić Nikola, Mikić Jovica, Vidović Bojan, Drobnjak Branislav (kap), Blažanović Dejan, Janković David, Zec Aleksandar, Mikić Radivoj, Zec Mladen.

Zamenici igrača: Bastašić Miloš, Stambolija Zoran, Vajagić Radovan, Milosavljević Miloš, Popović Nebojša, Rekić Igor, Radivojšić Uroš.
Trener: Zec Dragomir

FK “Trgovački” Sremska Mitrovica: Vuković Adam, Đokić Stefan, Alić Dragan, Nikolić Nemanja, Stanić Vladimir, Trifunović Strahinja, Mijatović Vuk, Debeljak Davor, Krstić Bojan (kap), Beganović Vladimir, Galetić Damir.
Zamenici igrača: Vojnović Slobodan, Nedić Sima.
Trener: Perić Ostoja

20apr10:0013:00Radionice za decu u Muzeju Srema