Divošani se obrukali

DIVOŠ. Hajduk (D) – Radnički (NP) 1:2 (0:1) Igralište Hajduka, gledalaca 200, sudija Radinović (Beočin). Strelci: Savićević u 82. za Hajduk, a Šavija u 7. i Kosta u 53. minutu za Radnički. Žuti kartoni: Vukobratović, Tomić (Hajduk), Šavija (Radnički).

Igrači Hajduka su igrali ispod svakog nivoa. Domaći navijači su ostali razočarani. Na  samom početku utakmice Šavija se oslobodio svojih pratilaca i vešto postigao gol za goste. Do kraja poluvremena domaćini su napadali, želeći da makar brzo poravnaju rezultat.Ali odbrana gostiju je odolela svim pritiscima.

U nastavku meča gosti postižu novi gol preko Kostića. Posle toga, domaćini kreću žešće, ali  samo je rezervista Savićević uspeo da zatrese gostujuću mrežu i to je bilo sve od Divošana. Sledeće nedelje Hajduk u 29. kolu Vojvođanske lige jug gostuje ekipi Cementa u Beočinu.

HAJDUK: Trkulja, Simeunović, Savinović, Halilović, Delić, Cvijić (N. Simić), Vukobratović, Sovilj, Tomić, Živković (Lazić), Šućak (Atić), Perović (Savićević).

RADNIČKI: Jovišić, Javorac, Nikolić (Smiljanić), Gavrilović, Balešević, Šavija, Vitas, Konestabo (Knežević), Kosta (Mandić), Stikić, Milovčević.

01maj16:0017:45Radnički dočekuje ekipu Grafičara iz Beograda

02maj09:0017:00Memorijalni turnir u malom fudbalu drugog maja u Sremskoj Rači