Fudbal

Od sjaja do očaja

MAČVANSKA MITROVICA. Podrinje – Ljukovo 4:3 (3:0) Igralište  Podrinja, gledalaca 150, sudija Šljepica (Novi Banovci).Strelci: Đurđević u 26, Mijailović u 27, Radovanović u 37.i Stević u 81. za Podrinje, a Bulat u 61. i 78. i Igračev u 70.  minutu za Ljukovo. Žuti kartoni: Matić, Igračev (Ljukovo).

Neobična utakmica u Mačvanskoj Mitrovici. Potpuna dominacija Podrinja i odlična igra čitavo prvo poluvreme uz tri data gola. U drugom poluvremenu potpuni preokret igrači Podrinja kao da nisu bili na terenu a gosti su sa loptom radili šta su hteli. Rezultat takve igre bilo je izjednačenje u 78. minutu preko odličnog Bulata. Na svu sreću odbrambeni igrač Podrinja Stević je krenuo napred i posle odličnog centaršuta loptu je glavom uputio u mrežu golmana gostiju Opačića.

PODRINjE: Relić, Teodorović, Radovanović, Pavlović, Đurđević, Stević, Savić (Todorović), Mijajlović, Arsenović, Tucaković, Eraković.

LjUKOVO: Opačić (Katić), Stević, Radić (Rajačić), Igrač, Andreata (Popović), Bulat, Igračev, Matić, Makarić, Uzelac, Milanović.

U 14. kolu Sremske lige Podrinje gostuje lideru ekipi Slovena u Rumi.

30apr12:0013:00Humanitarni bazar u Bajićevoj školi

02maj09:0017:00Memorijalni turnir u malom fudbalu drugog maja u Sremskoj Rači