Pet golova u Bešenovu

BEŠENOVO. BSK – Partizan 3:2 (1:2) Igralište BSK-a, sudija Kanazir (Novi Banovci). Strelci: Skorupan u 11. i 15. i Tomić u 53. za BSK, Jovičić u 27. i 30. minutu za Partizan.

Utakmica u Bešenovu je bila puna preokreta. Domaći igrači su postigli dva gola na samom početku meča da bi gosti iz Vitojevaca brzo izjednačili. U veoma dinamičnoj igri Tomić je iskoristio jednu šansu početkom drugog poluvremena i doneo pobedu domaćinima.

BSK: Sakan, T. Plemić, Radovanović (B. Ćirić), U. Plemić (Dragojević), U. Plemić, Skorupan (Rankov), Cvijetić, Lukić (Bakić), Mitrović, Tomić, Naglić.

PARTIZAN: Stajčić, Tripić, Mirković, Vuletić, Veljko Petrović, Jovičić, Vladimir Petrović, Matijević (Višacki), Gačić (Đorđić), Mlađenović, Jovanović.