Vesti

Mitrovica lider u oblasti separacije otpada

SREMSKA MITROVICA – Grad Sremska Mitrovica dobio je nagradu ambasade Francuske, na konkursu „EkoOpština”, kao lider u kategoriji upravljanja otpadom, a ovo izuzetno značajno priznanje za naš grad uručeno je gradonačelnici Svetlani Milovanović i predsednici Zelene odborničke grupe Tamari Milković.

Zahvaljujući postavljenom infrastrukturom za upravljanje otpadom, uvođenjem primarne separacije otpada u domaćinstvima, otvaranjem prvog reciklažnog dvorišta u Republici Srbiji, kao i brojnim aktivnostima koje lokalna samouprava sprovodi kako bi što manje otpada završilo na deponijama, naš grad je na ovom konkursu ocenjen visokim ocenama.

Sremska Mitrovica živi
Град Сремска Митровица 20/25

Najava događaja

27majCelodnevni dogadjaj31SLOBODNA ZONA

red voznje autobuska Red voznje zeleznica

Kurs Evra

ValutaKupovniSrednjiProdajni
116.7641117.1154117.4667