Ostalo

Pregršt medalja za karatiste Srema

Na Novom Beogradu u sportskom centru Ranko Žeravica održan je međunarodni turnir Arena kup u organizaciji Beogradaskog karate saveza i karate kluba Arena. Karate klub Srem nastupio je sa 15 takmičara i osvojio 14 medalja i to 7 zlata,  3 srebra i 4 bronzane medalje i time zauzeo drugo mesto u generalnom plasamnu.

Za najbolju takmičarku proglašena je Irena Grujanić sa osvojene tri zlatne medalje.

Zlato su osvojili Irena Grujanic 3x, Miona Muric, Dunja Berezni 2x, Helena Malbasic, kata tim zenske nade.

Srebro su osvojili: Dušan Savic i kata tim poletarci, Sara Starcevic u borbama.

Bronzu su osvojili Sara Glumac, Zeljko Mošic, Vuk Mačkic i Helena Malbašic u borbama -39kg.

Na takmicenju su nastupili i Kosta Mačkic, Nina Vukas, Sofija Kljajic, Aleksandar Rajic, Jovana Benak i Andrea Lazic ali ovaj put nagradjeni su učesničkim medaljama od strane organizatora takmicenja.