Ostalo

Pobeda stonotenisera Podrinja u Apatinu

Apatin 9. april. Na meču petnaestog kola Vojvođanske A stonoteniske lige domaćini iz Apatina savladani su na svom terenu od gostiju iz Mačvanske Mitrovice rezultatom 1:4.

U prvom meču Božičić Dejan pružio je snažan otpor Vladi Čupiću ali je na kraju savladan u pet setova sa 2:3  (7:11) – (9:11) – (11:9) – (11:7) – (6:11).

Bio je to dramatičan susret kada je gostujući igrač poveo sa dva nula u setovima a onda je domaći igrač pobedio u dva naredna seta. U petom setu Čupić je igrao sigurno i pobedio tako da su gosti iz Mačvanske Mitrovice poveli sa 0:1 u mečevima.

U drugom meču Striber Željko nije imao nikakve šanse protiv raspoloženog Šarić Milana koji ga je pobedio sa 0:3  (6:11) – (8:11) – (9:11).

U trećem meču još jedna pobeda gostiju. Arambašić Željko je u četiri seta poražen od Jočković Dejana sa 1:3  (11:7) – (6:11) – (8:11) – (9:11).

U četvrtom meču u dublu domaći par, Striber i Božičić su u pet setova savladali Šarića i Jočkovića sa 3:2 i tako osvojili bar jedan meč u korist domaćina (11:8) – (11:12) – (11:7) – (7:11) – (11:7).

U petom meču Božičić se hrabro borio ali je Šarić ipak pobedio u pet setova, u meču sa puno preokreta u vođstvu. Šarić je  pobedio sa 2:3  (9:11) – (11:8) – (8:11) – (11:9) – (9:11)

Preostalo je još tri kola do kraja sezone. U narednom kolu Podrinje dočekuje ekipu “Partizan” iz Šida.

26apr10:3012:00Uskršnja prodajna izložba na terasi Turističkog info centra