Ostalo

Karatisti Srema treći na Panter kupu

Sremska Mitrovica. Ovog vikenda održan je tradicionalni Panter open kup u karateu za sve uzraste. Na takmičenju je učestvovalo 30 klubova i preko 350 takmičara. Karatisti Ive Vinković zauzeli su 3 mesto u generalnom plasmanu klubova osvojivši 22 medalje. 7 zlata 7 srebra i 8 bronzi.

Zlato su osvojili: Sara Starčević, Žana Đurđević, Miona Murić, Helena Malbašić Dunja Pavlović, Dunja Berežni i Irena Grujanić.

Srebrne medalje su osvojili: Lara Laćarac, Nikoleta Laćarac, Lana Todorović, Ognjen Milošević, Nevena Milovanović, Hana Milosavljević i Aleksandar Rajić.

Bronzu su osvojili: Ena Laćarac, Tamara Timić, Dunja Likić, Mila Likić, Andrej Rastovac, Sara Glumac, Filip Milosavljević i kata tim poletarki.

Na takmičenju su učestvovali prvi put najmlađi članovi karate kluba Srem i osvojili učesničke medalje.

25apr19:0020:00Promocija dve zbirke poezije Ljilje Vujić Crnojakić

25apr19:0020:00Predstavljanja Doma učenika srednjih škola