Ostalo

Gosti iz Novog Sada odneli bodove iz Mačvanske Mitrovice

Mačvanska Mitrovica, 23. oktobar. STK „Podrinje“ – STK „Ćurić“ Novi Sad 3:4; Drugo kolo Vojvođanske A stonoteniske lige.

U prvom meču Đokić Zoran je prvo izgubio dva seta a onda naredna dva pobedio da bi u petom setu izgubio tesnim rezultatom tako da je taj meč završen pobedom Slobodana Brankova 2:3 (7:11) – (10:12) – (13:11) – (11:8) – (8:11).

U drugom meču Dejan Jočković je savladan od Zorana Topića sa  0:3  (5:11) – (3:11) – (7:11). U tom trenutku gosti su vodili sa 2:0 u mečevima.

U trećem i četvrtom meču sledi veliki preokret u korist domaćina.

U trećem meču Vlada Čupić lako je savladao Miliju Savovića sa 3:0  (11:3) – (11:9) – (14:12).

Četvrti meč u dublu doneo je još jednu pobedu za domaćine.

Đokić Zoran i Vlada Čupić sa jedne strane stola i Savović Milija i Rajić Dalibor sa druge strane igrao se u četiri seta.

Pobedio je domaći par sa  3:1  (11:6) – (11:5) – (9:11) – (12:10).

Trenutni ukupni rezultat je  iznosio  2:2

U petom meču Zoran Đokić je u pet setova poražen od Tepić Zorana sa  2:3 (5:11)- (14:12) – (11:3) – (10:12) – (10:12).

Rezultat u mečevima  2:3 u korist gostiju.

U šestom meču posle velike borbe u pet setova, Vlada Čupić pobeđuje Brankov Slobodana sa 3:2 u setovima (8:11) – (11:4) – (5:11) – (11:6) – (11:8) i tako izjednačuje ukupan rezultat na ovom meču na 3:3.

U sedmom i odlučujućem meču za pobednika ovog susreta, domaći igrač Jočković Dejan savladan je posle velike borbe  i mnogo preokreta u vođstvu od Rajić Dalibora sa  2:3  (6:11) – (11:7) – (11:7) – (4:11) – (5:11).

Ovaj meč je završen  3:4 u ukupnom skoru u korist gostiju iz Novog Sada.

Izuzetno dramatičan meč prepun preokreta u vođstvu malo jedne a onda druge ekipe, neizvestan do samog kraja što pokazuje koliko su ove dve ekipe ravnopravne i samo je velika sportska sreća odlučivala pobednika.

Podrinje u narednom kolu gostuje „Mladosti“ u Bačkom Petrovcu.

26apr10:3012:00Uskršnja prodajna izložba na terasi Turističkog info centra

27apr16:0017:45Radnički dočekuje ekipu Mačve iz Šapca