Ostalo

Pobeda stonotenisera Podrinja u Novom Sadu

Novi Sad 10. april. Petnaesto kolo Vojvođanske A stonoteniske lige. STK „Ćurić” (Novi Sad)  – STK „Podrinje” (Mačvanska Mitrovica). Rezultat 2:4

Meč u Novom Sadu igrao se tri sata, mnogo duže nego obično. Sastale su se dve podjednake ekipe tako da su se svih šest susreta igrali sa puno preokreta u igri i jedne i druge ekipe.

U prvom meču  Brankov je poveo u prva dva seta a onda je igrač Podrinja, Đokić pobedio u naredna tri seta i od izgubljenog meča uspeo da savlada svog protivnika sa  2:3  i tako dovede svoju ekipu u vođstvo. Po setovima igralo se (11:4) – (11:7) – (10:12) – (3:11) – (7:11).

U drugom meču  Aničević je u pet setova savladao Čupića sa 3:2. U ovom meču igrač gostiju je pobedio u prva dva seta a onda je domaći igrač uspeo da preokrene rezultat u svoju korist. Pobeđuje u naredna tri seta tako da je u ukupnom  skoru trenutno rezultat iznosio ,nerešeno 1:1.

Drugi meč se igrao (6:11) – (4:11) – (12:10) – (11:6) – (14:12).

U trećem meču ponovo pobeda domaćina. Topić je sa  3:1 savladao Vuletića (12:10) – (10:12) – (11:7) – (11:9).

U četvrtom meču u dublu, Antičević i Topić sa jedne strane stola i Đokić i Čupić sa druge strane stola doneo je novu pobedu igračima Podrinja. Meč je završen rezultatom 1:3 (8:11) – (11:8) – (7:11) – (7:11).

Trenutni rezultat na meču je iznosio  nerešeno 2:2.

U petom meču Brankov je  u četiri seta poražen od Čupića sa 1:3 (4:11) – (11:8) – (5:11) – (9:11).

U šestom meču  Totić je savladan od Đokića  sa 2:3 (11:9) – (10:12) – (15:13) – (9:11) – (10:12).

tako da su  gosti iz Mačvanske Mitrovice doneli bodove kući.

Podrinje narednog vikenda dočekuje prvoplasiranu ekipu na tabeli STK „Zmajevo” iz Zmajeva koja je samo tri boda ispred njih tako da će  ovaj meč  biti  derbi kola.

Trenutno nema najavljenih dešavanja . Posećujte nas i prvi saznajte sve o sledećim dešavanjima u našem gradu