Ostalo

Razigrani Rumljani savladali stonotenisere Srem spina

Sremska MItrovica. 6. decembar. Prvenstveni meč šestog kola Vojvođanske A stonoteniske lige. STK “Srem spin” Sremska Mitrovica — STK “Ruma” iz Rume. Rezultat  1:4. Sudija na meču Dinić Nenad.

U Prvom meču kapiten Srema, Mladen Nedeljković izgubio je sa 0:3 od RadovanovićDejana . Po setovima 5:11/ 10:12 / 10:12.

Drugi meč doneo je još jednu pobedu gostima. Tokić Hamid savladan je u tri seta od Simovljević  Rastka 7:11 / 7:11 / 9:11.

Glamočak Radojica  u Trećem  meču doneo je pobedu za domaćine. Savladao je u tri seta Đokić Nenada 11:8 / 11:9 / 11:2.

Dramatičan meč odigrali su u dublu Nedeljković Mladen i Glamočak Radojica sa jedne strane i Radovanović Dejan i Simovljević Rastko sa druge strane stola. Meč se igrao u pet setova  uz vođstvo jednog a onda drugog para  11:8 / 6:11 / 11:7 / 3:11 / 10:12.

U petom meču Simovljević Rastko iz Rume savladao je Nedeljković Mladena sa 3:1 u setovima tako da je kao najbolji igrač na meču veoma doprineo ovoj pobedi gostiju. Peti meč je odigran po setovima 11:8 / 6:11 / 7:11 / 5:11.

Veliki broj ekipa zbog Korona virusa nije odigrao svoje mečeve tako da je i stanje na tabeli za sada nekompletno pa postoji mogućnost i prekida ovog takmičenja na određeni period.

27apr09:0015:00Dan magarica