Ostalo

Dva pehara na takmičenju „Beogradski pobednik”

Beograd. Ovog vikenda je u sportskoj hali Voždovac u Beogradu održan tradicionalni turnir Trofej Srbije „Beogradski Pobednik” u katama i borbama za sve uzrasne kategorije.

Uz postovanje svih mera u borbi protiv covida 19 karate klub Srem nastupio je i na ovom takmicenju pod maskama. Učestvovalo je 10 devojčica iz karate kluba Srem i osvojeno je 12 medalja. 7 zlata, 4 srebra i 1 bronza.

Treneru Ivi Vinković uručeno je dva pehara jedan za 2. mesto u Generalnom plasmanu u katama i pehar za 3. mesto u ukuonom plasmanu klubova.

Zlato i pehare su osvojili: Irena Grujanić dva zlata, Sara Starčević, Miona Murić, Jovana Radovanović, Žana Đurđević, Dunja Berežni. Srebro su osvojile: Sara Glumac, Anđela Perović, Helena Malbašić, Dunja Pavlović. Bronzu je osvojila Helena Malbašic.

Trenutno nema najavljenih dešavanja . Posećujte nas i prvi saznajte sve o sledećim dešavanjima u našem gradu