Ostalo

Ubedljiva pobeda STK Podrinje na startu takmičenja

Mačvanska Mitrovica 3. oktobar. Prvo kolo Vojvođanske A Stonoteniske muške lige. STK „Podrinje” – STK „Beočin”. Rezultat 4:0.

U prvom meču Vlada Čupić je dominirao za stolom i lako savladao Petra Jelića sa 3:0 u setovima (11:8) (11:7) (11:4). U drugom meču Danko Ilić je savladao Miloša Matića sa 3:1 (11:9) (8:11) (11:7) (11:8). U trećem meču Dragan Antonijević je sa 3:0  pobedio Sašu Adamovića (11:6) (11:9) (11:8). U četvrtom meču u dublu Vlada Čupić i Dragan Vuletić sa jedne strane stola i gostujuću dubl, Miloš Matić i Saša Adamović sa druge strane.

U prvom setu domaći dubl lako je savladao goste sa 11:5. U drugom setu gosti pobeđuju sa 10:12 ali to je bilo sve što su mogli da urade protiv raspoloženih domaći igrača. Treći set domaći dubl dobija sa 11:8 isto kao i četvrti set sa 11:8 i tako stavljaju tačku na ovu prvu pobedu na startu lige.

Igrači Podrinja lako su dobili ovaj meč što pokazuje da su se dobro pripremili  za  predstojeća takmičenja i da će se boriti za sam vrh na tabeli.

25apr19:0020:00Promocija dve zbirke poezije Ljilje Vujić Crnojakić

25apr19:0020:00Predstavljanja Doma učenika srednjih škola