Ostalo

Slab vikend za stonotenisere Srem spina

Sremska Mitrovica. Proteklog vikenda stonoteniseri Mitrovačkog Srem spina nisu imali mnogo sportske sreće na dva meča.

U subotu 24. oktobra u hali Pinki odigrano je drugo kolo Sremske stonoteniske lige  gde je  domaća ekipa “Srem spin” izgubila rezultatom  2:4  od STK “Podunavlje” iz Novih Banovaca.

U prvom meču Dinić Nenad savladan je od Andrića sa 0:3 u setovima.

U drugom meču Đurović Velja uspeo je da pobedi samo u jednom setu  Andrića koji je na kraju trijumfovao sa 1:3.

U trećem meču između Vučenović Marka i Lešića prava drama za stolom. Prvi set dobija domaći igrač, drugi set pobeđuje igrač gostiju. U trećem setu ponovo Vučenović pobeđuje dok je u četvrtom setu Andrić bio bolji. U petom odlučujućem setu  sjajna igra Vučenovića i pobeda  ukupno 3:2.

Na četvrtom meču u dublu Đurović i Vučenović kod domaćih nije uspeo da parira dobroj igri gostujućeg para, Srnić i Čalić pa su gosti dobili meč sa 3:0 u setovima.

U petom meču Dinić Nenad odigrao je odlično protiv Andrića. Sam meč je doneo veliku borbu ova dva stonotenisera.

U prvom setu Dinić je pobedio. U drugom setu pobeda gostujućeg igrača. Ponovo Dinić igra odlično i u trećem setu pobeđuje. Četvrti set je ponovo pripao igraču gostiju dok je u petom i odlučujućem setu Dinić igrao odlično i pobedio sa 11:5 tako da je u ovom meču savladao protivnika sa 3:2. U poslednjem, šestom meču Vučenović Marko savladan je od Srnića sa 0:3 tako da su gosti odneli bodove kući

Već narednog dana, nedelja 25. oktobar, stonoteniseri “Srem spina” koji se takmiče u Vojvođanskoj A stonoteniskoj ligi odigrali su drugo kolo gde su ugostili ekipu STK “Zmajevo” iz Zmajeva koja je  trenutno lider na tabeli. Rezultat 0:4

U prvom meču Nedeljković Mladen je savladan od Lakušić Arse sa 0:3 u setovima.

U drugom meču Tokić Hamid izgubio je od Ćetković Radovana sa 0:3.

Treći meč između Glamočak Radojice i Ćetković Radonje takođe je pripao gostujućem igraču sa 1:3.

U četvrtom meč u dublu Nedeljković i Glamočak uspeli su da pobede samo u jednm setu Ćetkovića i Lakušića pa su meč završili sa 1:3.

Stonoteniseri Srem spina se takmiče sa dve ekipe u dva različita ranga takmičenja.

Ovo je tek drugo kolo i naši stonoteniseri imaće još dosta mečeva i kod kuće i u gostima tako da će imati i dosta prilike za osvajanje bodova za što bolji plasman na tabeli.

19apr19:0020:00Duo Docemente

19apr19:0020:00Sve će to narcis pozlatiti