Košarka

Podrinje ispustilo pobedu u produžetku utakmice

Sremska Mitrovica. U dvanaestom  kolu Prve muške regionalne lige košarkaškog saveza Vojvodine grupa “A“, ekipa „Podrinje“ iz Mačvanske Mitrovice sastala se u hali „Pinki“ sa drugoplasiranom ekipom na tabeli, „Hajduk“ iz Kule. Rezultat posle produžetka 81:84  (17:11) – (19:14) – (24:25) – (11:21) – (10:13). Sudije: Lalović i Putić iz Pančeva.

Podrinje je vodilo i pobeđivalo u prve tri četvrtine. U četvrtoj četvrtini gosti su uspeli da izjednače četrdeset sekundi pre kraja tako da se sa rezultatom od 71:71 završio regularni deo utakmice.

U produžetku od pet minuta, gosti su ipak bili sigurniji na terenu tako da su u samoj završnici, šest sekundi pre kraja poveli i obezbedili pobedu.

Ekipa Podrinja može samo da žali za propuštenim bodovima ali drugi deo prvenstva je tak počeo tako da će biti još vremena za pobede.

Podrinje je igralo u sastavu: Živković-2, Lođinović-15, Ivanović-24, Marković-8, Cundra-5, Radovanović, Todorović-11, Andrić M-4, Vasić, Andanovski, Čergić, Andrić N-11.

Trener – Đorđić

Hajduk u sastavu: Suvajdžić-18, Ilić, Koprivica-12, Krivokapić-5, Mirosavljev, Baranovski, Cvetičanin-18, Terzić-4, Lješević, Ivanović, Bajić-10, Škrbić-14.