Ostalo, Sport

Pregršt medalja iz Bečeja

BEČEJ. Ovog vikenda u Sportskom centru u Novom Bečeju održan je Kup Vojvodine za poletarce pionire i nade u katama i borbama u organizaciji Karate Saveza Vojvodine.

Na takmičenju je učestvovalo 450 takmičara a karate klub Srem i Sremske Mitrovice predstavilo je 19 takmicara predvođeni trenerom Ivom Vinković. U izuzetno jakoj konkurencuji ukupno su osvojili 18 medalja i to 8 zlata, 4 srebra i 6 bronzi.

Zlato su osvojili Jovana Benak, Dunja Berežni, Dušan Savić, Kalina Nikolić, Lena Brnja, Željko Mošić, Uroš Trumić i Dunja Likić.

Srebrne medalje su osvojili  Ivona Davidović, Željko Mošić, Mila Likić i Miona Murić

Bronzu su osvojili Dunja Pavlović, Nina Vukas, Maja Perić, Kosta Mačkić, Jana Vrekić i Anđela Perović.

Dobre nastupe su imali i Emilija Pejkić i Vuk Mačkić. Svi osvajači medalja ostvarili su plasman za Kup Srbije koji se održava za dve nedelje.

02maj09:0017:00Memorijalni turnir u malom fudbalu drugog maja u Sremskoj Rači