Ostalo, Sport

Karatistima Srema 8 medalja na turniru u Bijeljini

Bijeljina. Ovog vikenda u Bijeljini održan je 17. Međunarodni turnir Bijeljina Open – Noć Šampiona. Na turniru učestvovalo je 11 država. Karatiste srema predstavilo je 7 takmičara koji su osvojili 3 zlata 3 srebra i 2 bronze.

U kategoriji devojčice 10 godina Dunja Berežni je osvojila zlatnu medalju. Željko Mošić je osvojio jedni zlato u apsolutnoj kategoriji i srebro u klasi D. U kategoriji devojčice 13 godina u katama Anđela je osvojila najsjajnije odličje dok je Miona Murić osvojila srebro. Sara Starčević je osvojila bronzu medalju u kategoriji kate kadetkinje a Malbašić Helena u istoj kategoriji srebrnu medalju.

Posle završenih letnjih priprema u Apatinu, Sokobanji i pripremama reprezentcije na Tari takmičari karate kluba „Srem” su pokazali izuzetnu spremnost i želju za još boljim rezultatima na takmičenjima koja im predstoje kaže trener Iva Vinković.