Ostalo, Sport

Tri zlata „Srem”-u

Kraljevo. Atletičari „Srem”-a su nastvili uspešnu seriju osvajanja medalja na državnim prvenstvima. Posle uspešnih nastupa mlađih i starijih juniora, seniori klub-a su nastavili sa uspesima.

U subotu i nedelju u Kraljevu je održano državno prvenstvo za seniore u atletici. Istovremeno je održano i prvenstvo srbije za ml. juniore u višebojima.

Prvog dana prvenstva skakač u vis Slavko Stević ,osvoji prvo mesto sa izvanrednim rezultatom od 225cm. što je njegov lični, i klubski rekord. Ovim rezultatom Slavko se svrstao u skakačku elitu Evrope.

Drugog dana Seriju osvajanja medalj nastvila je Mila Miljković koja je osvojila drugo mesto u bacanju kladiva s 46,76m.

Veteran Vedran Samac je u bacanju koplja osvojio još jednu titulu prvaka Srbije u bacanju koplja.

Treću zlatnu medalju za klub je osvojila mlađa juniorka Teodora Čonić.

Ona je u sedmoboju  ubedljivo osvojila prvo mesto i zlatnu medalju.Teodora je bila dominantna  i ostvila drugoplasiranu takmičarku 500 bodova iza sebe.

Ovi dobri rezultati su potvrda dobrog stručnog rada u klubu i ispravne politike klub-a.

04maj10:0017:00Uskršnje fotografisanje i bazar