Ostalo, Sport

Završen jesenji deo prvenstva – Srem Spin prvi na tabeli

Šid. Deveto kolo Sremske stonoteniske lige. STK „Partizan 3“ (Šid) – STK „Srem spin“ (Srem. Mitrovica). Rezultat  3:4  (0:3 – 0:3 – 3:2 – 3:2 – 3:2 – 2:3 – 0:3).

Prava sportska drama i neizvesna pobeda do poslednjeg meča  u poslednjem jesenjem kolu Sremske stonoteniske lige.

U prva dva meča gosti iz Mitrovice poveli su sa dva nula.

U naredna tri meča domaćini pobeđuju i preokreću vođstvo u svoju korist od 3:2.

U preostala dva meča gosti ponovo pobeđuju i nose bodove kući kao i naziv  JESENJI PRVAK  SREMSKE LIGE.

U prvom meču Barna je poražen od Nedeljkovića sa  0:3 (9:11 – 12:14 – 6:11).

U drugom meču Keravica L. je izgubio od Jovanovića  0:3 (5:11 – 5:11 – 3:11)

Treći meč donosi pobedu domaćinima. Keravica I. savladao je Tokića sa 3:2 (11:8 – 11:13  – 11:6 – 7:11 – 11:9).

U dublu Barna i Keravica I. savladali su dubl gostiju Nedeljkovića i Jovanovića sa 3:2 (11:8 – 5:11 – 7:11 – 11:6 – 11:5).

Peti meč donosi pobedu gostima. Keravica I. savladan je od Nedeljkovića sa 2:3  (10:12 – 11:3 – 6:11 – 11:2 – 10:12).

Kod trenutnog stanja od 3:3 u mečevima igrao se i sedmi odlučujući meč za pobednika na tom susretu.

Keravica I. poražen je od Tokića sa 0:3 (9:11 – 0:11 – 1:11). Koliko je Tokić bio raspoložen za ovaj meč pokazuje i drugi set kada njegov protivnik nije uspeo da osvoji ni jedan poen kao i poslednji set kada je njegov protivnik uspeo da osvoji samo jedan poen.

Jesenji deo prvenstva je završen.

Srem spin je jesenji prvak i najvaljuju isti tempo takmičenja u nastavku sezone na proleće.

27apr09:0015:00Dan magarica

27apr16:0017:45Radnički dočekuje ekipu Mačve iz Šapca