Ostalo, Sport

Još jedna pobeda Podrinja na gostovanju u Bačkoj Palanci

Bačka Palanka. Sedmo kolo Vojvođanske stonoteniske lige grupa A. STK „Tikvara“ Bačka Palanka – STK „Podrinje“ Mačvanska Mitrovica. Rezultat  1:4   (0:3 – 2:3 – 1:3 – 3:2 – 1:3).

Derbi kola između dve ekipe koje se sa istim brojem bodova nalaze na trećem i četvrtom mestu na tabeli.ekiipa Podrinja pokazala je još jednom da imaju ekipu za sam vrh tabele.

Savladali su domaću ekipu ubedljivim rezultatom što je još jedan dokaz kvaliteta ove ekipe.

U prvom meču domaći igrač Đuran Nikola nije mogao da parira veoma raspoloženom Andonović Milanu koji ga je lako savladao sa  0:3 (4:11 – 8:11 – 5:11).

U drugom meču  Kagelan Dragan je pružio snažan otpor Čupić  Vladi ali   nije izdržao do kraja jak tempo igre koji je nametnuo  kapiten Podrinja pa je meč izgubio  2:3  i pored vođstva od dva nula u setovima  (11:9 – 11:8 – 9:11 – 6:11 – 6:11).

Dembicki Dejan je u trećem meču protiv Vuletić Dragana uspeo da pobedi samo u jednom setu dok je igrač Podrinja pobedom od 1:3  (5:11 – 12:10 – 7:11 – 10:12) doneo vođstvo svojoj ekipi i praktično pobednik ovog meča je već bio poznat.

U četvrtom meču u dublu, Đurak Nikola i Dembicki Dejan odigrali su dobro meč protiv Čupić Vlade i Andonović Nikole i uspevaju da pobede minimalnom razlikom. Prvo su vodili sa dva nula u setovima ali onda sledi preokret u kom gostujući dubl iz Podrinja osvaja dva  seta. Domaćini ponovo osvajaju peti set i pobeđuju. Rezultat je bio  3:2  (9:11 – 7:11 -11:5 – 11:4 – 11:5).

U petom meču  Đuran Nikola poražen je od Čupić Vlade sa  1:3  (8:11 – 7:11 – 12:10 – 8:11).

Narednog vikenda ekipa Podrinja u  poslednjem kolu prvog dela sezone gostuje ekipi  STK „Zmajevo“ iz Zmajeva

Trenutno nema najavljenih dešavanja . Posećujte nas i prvi saznajte sve o sledećim dešavanjima u našem gradu