Rukomet

Sremice savladale superligaša i igraju u finalu Kupa Vojvodine

Sremska Mitrovica 30. Novembar. Polufinalna utakmica Kupa Vojvodine za rukometašice. ŽRK „Srem“ – ŽORK „Kikinda” 30:25 (16:14) Sudije: Crnjanski Vojislav i Bubanja Nikodin iz Bačke Palanke. Delegat Miškov Lazar iz Bačke Palanke.

Srem je na svom terenu dočekao Super ligaša A divizije, ekipu Kikinda. U prvom poluvremenu  ravnopravna igra na terenu sve do dvadeset trećeg minuta kada Sremice kreću sa daleko boljom igrom I preleze u vođstvo koje zadržavaju do kraja prvog dela igre.

U drugom poluvremenu apsolutna dominacija domaće ekipe na terenu Kikinđanke nisu mogle da pariraju izuzetno raspoloženim domaćim igračicama i samo je bilo pitanje kojom će razlikom izgubiti ovaj meč.

Sve čestitke ekipi Srema I plasma u finale kupa Vojvodine.

Srem je igrao u sastavu: Drakula Anastasija, Petrović Dragana, Đulinac Vanja-1, Blažić Jovana-2, Dragović Nataša, Radulović Nataša-13, Mitrić Marija-1, Mijailović Andrea-2, Bulatović Nikolina-8, Đorović Dunja, Šerfezi Marija-2, Špoljarić Marina, Vasiljević Janja, Skendžić Maja-1.

Treneri – Drča Dušan i Kojović Saša.

Kikinda je igrala u sastavu: Matić Mirjana, Čubrilo Aleksandra, Stepanović Slađana, Đukičin Teodora-1, Radaković Željana-5, Erdeljan Ivana, Sivčev Ivana-4, Čubrilo Ana-2, B alaban Dijana,Mihajlović Milica, Čočaj Linea-3, Petrović Milica-6, Čubrilo Nina, Živkov Jelena-3, Novakov Ivana, MItić Aleksandra-1.

Treneri Karanov Dragana Mršić Tamara.

Za najboljeg igrača utakmice proglašena je Radulović Nataša iz ekipe Srema.

Srem će u finalnoj utakmici igrati protiv pobednika drugog polufinalnog para, Halas Jožef iz Ade i Nova Pazova.

19apr19:0020:00Duo Docemente

19apr19:0020:00Sve će to narcis pozlatiti