Rukomet

Pobeda rukometašica Srema

Sremska Mitrovica 29. oktobar. Na utakmici šestog kola Super B ženske rukometne lige Srbije ekipa ŽRK „Srem” sastala se sa drugoplasiranom ekipom na tabeli ŽRK „Topličanin” iz Prokuplja. Rezultat 26:23 /12:6/ Sudije: Veličković Ivan i Ilić Nikola iz Beograda. Delegat Nenadić Nikola iz Kostolca.

U prvom poluvremenu obe ekipe igrale su čvrsto u odbrani što pokazuje i mali broj postignutih pogodaka. Domaće igračice vodile su non stop sa dva-tri gola razlike i tako su održavale distancu.

U drugom poluvremenu daleko dinamičnija igra koja je donela i više pogodaka. Domaća ekipa ipak ima više snage i volje tako da su u izuzetno burnoj završnici  pobedile i osvojili bodove.

Srem je igrao u sastavu: Špoljarić Milica, Petrović Dragana-2, Blažić Jovana-4, Šerfezi Marija, Crnobrnja Sara, Radulović Nataša-4, Đulinac Vanja-1, Bulatović Nikolina-6, Vasiljević Jana, Špoljarić Marina, Mijailović Andrea-6, Đorović Dunja, Drakula Anastasija, Skendžić Maja, Dragović Nataša, Mitrić Marija-3.

Treneri: Saša Kojović i Dragan Krstić

Topličanin u sastavu: Drašković Jovana, Stanković Mila, Bjelić Nevena, Milošević Jana-2, Šašić Ratka-4, Mitić Sara-1, Vavan Andrijiana, Milošević Jana-4, Telečki Milica-4,Nikolić Olja-6, Atanasković Nikolina, Trifunović Anja-2, Šejić Ana, Zdravković Lena, Milovanović Anđela, Jotić Eva.

Treneri: Prolović Bojan i Janković Vladimir.

Za najboljeg igrača na utakmici proglašena je Mijailović Andrea iz ekipe Srem.

U narednom kolu Srem gostuje u Adi, ekipi „Halas Jožef”.

21apr17:0018:30Smotra muzičko-folklornog stvaralaštva Srema