Bez golova u Užicu između Slobode i Radničkog

Užice. GFK „SLOBODA” – FK „RADNIČKI” 0:0 /0:0/; Gledalaca: 500; Glavni sudija: Vukadinović Aleksandar; Pomoćne sudije: Mitić Miloš i Todorović Nemanja; Četvrti sudija: Borisavljević Ljubiša; Delegat: Lukić časlav

U 16. kolu Mozzart Bet Prve lige Srbije, u Beogradu su se sastali domaća ekipa GFK „Sloboda”  i gostujuća ekipa FK „Radnički”. U toku prvog poluvremena stvoreno je po nekoliko prilika na obe strane ali su mreže ostale netaknute. Na odmor se otišlo bez golova.

Mnogo dinamičnija igra i mnogo više šansi bilo je u drugom poluvremenu. Sloboda i Radnički nizali su prilike ali nije bilo uspeha pa se utakmica privela kraju bez pogodaka, a bodovi su podeljeni na ravne časti.

U domaćoj ekipi žute kartone dobili su Đukić Andrej i Miličić Bogdan. U gostujućoj ekipi žute kartone dobili su Ilić Stefan i Petrović Đorđe.

GFK „Sloboda”: Vukašinović Đorđe, Cvetić Aleksandar, Glišović Rade, Golubović Stefan (od 88. Jovanović Petar), Milekić Nikola (od 70. Rašković Savo), Miličić Bogdan (od 85. Gajić Bojan), Petrović Bogdan (od 46. Glišović Todor), Ristić Miloš, Stanojević Marko, Šušnjar Đorđe, Đukić Andrej (od 46. Jeremić Marko).

FK „Radnički”: Dragićević Mihailo, Gajić Uroš (od 62. Ilić Vladimir), Grbović Nikola (od 62. Kovačević Stevan), Ignjatović Nikola (od 86. Protić Radoš), Ilić Stefan, Ivić Lazar, Marinković Jovan, Milinković Nikola (od 62. Obuya Pius), Miodragović Ilija, Petrović Đorđe, Đorđević Krsta (od 75. Kovačević Marko).

Trener: Nikolić Dejan

FK „Radnički” trenutno zauzima 9. mesto na tabeli sa 20 osvojenih bodova.

U sledećem kolu FK „Radnički” gostuje ekipi FK „Radnički” Novi Beograd.

25apr19:0020:00Promocija dve zbirke poezije Ljilje Vujić Crnojakić